Teški porazi za Knickse i Magic

NBA liga

Indiana i Milwaukee ostvarili su protekle noći uvjerljive pobjede.

Pacersi su u Indianapolisu doslovno ponizili New York Knickse (103:82). Knicksi su bili sjajni na početku utakmice, imali su i plus 11, vodili su 29:22 nakon prve četvrtine, da bi pali sredinom druge dionice, a na poluvremenu je Indiana vodila 54:49.

Onda je uslijedilo potpuno razbijanje ionako slabašnih Knicksa u trećoj četvrtini. Domaćin je u zadnjih 12 minuta ušao sa čak 28 poena prednosti (89:61). Ostatak utakmice odigran je formalno, bez uzbuđenja, pa je Indiana stigla do 17. pobjede, a Knicksi ostaju na pretposljednjem mjestu Istoka sa samo 9 pobjeda i čak 38 poraza. Definitivno nikad gori Knicksi…

Rodney Stuckey je sa 22 poena vodio Indianu do pobjede, a sjajan je bio i Roy Hibbert sa 18 poena (9/11 šut za dva) i 10 skokova. Carmelo Anthony je kod gostiju ubacio 18 poena, Lou Amundson 17.

Orlando Magic je bio potpuno nemoćan pred svojim navijačima u susretu protiv razigranih Milwaukee Bucksa, koje s klupe vodi Jason Kidd. Bucksi su nakon prvih 12 minuta imali plus 10 (28:18), a plus 15 na poluvremenu (59:44).

Dotukli su domaće u trećoj dionici, te su imali 96:71 vodstvo prije ulaska u zadnju četvrtinu i sve je bilo jasno… Na kraju je završeno rezultatom 115:100.

Jeryd Bayless je ubacio 19 poena kod gostiju, Jarde Dudley 17, Brandon Knight 16 uz osam asistencija. Victor Oladipo je u Orlandu ubacio 21 poen, Nikola Vučević 17 uz 14 skokova.

NBA liga, četvrtak:
Indiana Pacers - New York Knicks 103:82 (Hibbert 18p, 10s, Stuckey 22p, 5s/ Amundson 17p, Anthony 18p)
Orlando Magic - Milwaukee Bucks 100:115 (Bayless 19p, Middleton 17p, Knight 16p, 9s, Dudley 17p/ Oladipo 21p, Vučević 17p, 14s)