Težak poraz Chicaga od Dallasa

Razbili ih u četvrtoj četvrtini

E. Ganibegović

Chicago je u predsezonskom meču doživio težak poraz od Dallas Mavericska sa 71:118.

Naime, Dallas je od početka utakmice bio dominantniji tim na parketu. Već nakon 24 minute igre vodili su sa šest poena razlike, 43:49.

U drugom poluvremenu potpuni raspada sistema kod Bullsa. Najprije treću četvrtinu gube sa 17:25, dok u trećoj gube konce u igri, pa im je Dallas za 12 minuta igre ubacio 44 poena, dok su oni postigli 11.

Dobru partiju je pružio Harrison Barnes sa 17 poena, dok su u dresu Bullsa najbolji pojedinci bili Paul Zipser i Robin Lopez sa po 12 poena.