Težak promašaj Teletovića protiv Bostona

Svakome se može desiti...

Mirza Teletović nije bio u svom elementu u prvom poluvremenu utakmice Milwaukeeja i Bostona.

Nakon prvog dijela, rezultat je 44:43 za Buckse a Teletović je još uvijek bez ijednog pogotka iz igre.

Naš košarkaš je u prošloj utakmici imao šut za tri poena 5/9, a večeras je promašio prva tri pokušaja, s tim što je jedan promašaj bio zaista rijetko viđen.

Početkom druge četvrtine, Antetokounmpo je dodao loptu Teletoviću koji se odvažio na dalekometni šut u ranoj fazi napada. Međutim, nije bio ni blizu s obzirom da nije ni dobacio do koša.

Ovakvi promašaji nisu svojstveni za Teletovića, ali svakome se može desiti.