Towns predvodio Vukove do pobjede, OKC lako protiv Bullsa

Raptorsi slavili protiv Pelicansa

E. Ganibegović

Minnesota Timberwolvs je večeras na domaćem parketu bila bolja od San Antonio Spursa sa 98:86.

Početak utakmice je pripao gostima, koji su tako poslije prve dionice imao prednost od šest poena razlike, 18:24.

Domaćnini su u drugoj četvrtini u potpunosti nadigrali svoje protivnike sa 39:19 i tako napravili veliku razliku prije početka drugog poluvremena.

Treća četvrtina je pripala gostima sa 18:22, pa su prije posljednje dionice spustili razliku na 10 poena, međutim u posljednjem dijelu meča nisu uspjeli da preokrenu rezultat, te su doživjeli poraz.

Karl Anthony Towns je predvodio domaćine do pobjede sa 26 poena i 16 skokova, dok je za Spurse LaMarcus Aldridge brojao do 15.

Rezultati ostalih utakmica:

New Orleans Pelicans - Toronto Raptors 116:125 (D. DeRozan 25 poena, K. Lowry 22, D. Cousins 25, A. Davis 19)

Oklahoma City Thunder - Chicago Bulls 92:79 (L. Markkanen 16 poena, A. Blakeney 16, R. Westbrook 21, C. Anthony 18)