Utah nanijela 15. poraz Warriorsima

Ni raspoloženi Curry nije pomogao Golden Stateu

Ekipa Utah Jazza je uspjela nanijeti petnaesti poraz u sezoni ekipi Golden State Warriorsa. Warriorsi nisu uspjeli u zadnjoj četvrtini sustići prednost gostiju pa je utakmica završena rezultatom 105:99 u korist Jazza.

Kod gostiju su se istakli George Hill sa 20, iskusni Joe Johnson sa 19, te Rudy Gobert sa 17 poena i 18 skokova.

U poraženoj ekipi Kevin Durant je odigrao 32 minute, za koje je uspio ubaciti 16 poena, uz 10 skokova i šest asistencija.

Najefikasniji je, ipak, bio Stephen Curry sa 28 poena,  koji je odlično šutirao trojke, 6/8.