Westbrook ušao u historiju, pobjeda Oklahome

Oklahoma lagano protiv Bucksa, Teletović skroman

Ekipa Oklahome je na svom terenu veoma lagano došla do pobjede nad Milwaukee Bucksima, a Russell Westbrook je zabilježio 41. tripl-double, čime se izjednačio sa legendarnim Oscarom Robertsonom po broju tripl-doublova u jednoj sezoni.

Oklahoma je slavila rezultatom 110:79, a Westbrook je u 27 minuta na parketu upisao 12 poena, 13 skokova i 13 asistencija, dostigavši tripl-double već početkom treće četvrtine.

Najefikasniji u ekipi Oklahome je bio Enes Kanter koji je postigao 17 poena.

U Milwaukeeu je najefikasniji bio Michael Beasley sa 14 poena, dok je Antetokounmpo postigao 11.

Naš Mirza Teletović upisao je 5 poena, uz loš šut iz igre, 2/9.