Tajna crnog oka: Vardy otkrio šta mu se desilo

Pojavio se sa masnicom ispod oka

Napadač Leicestera i reprezentacije Engleske, Jamie Vardy, sinoć je u utakmici protiv Litvanije bio u centru pažnje.

Pored gola kojim je ovjerio pobjedu Gordog Albiona, društvene mreže je zapalio izgled njegovog oka, koje je bilo crno i sa dobrom masnicom ispod.

Mnogi su komentarisali da je Vardy stavio šminku, ali od toga naravno nema ništa, jer su Jamie, ali i njegova supruga Rebekah otkrili tajnu.

Pitali su se navijači šta se desilo s okom napadača Leicestera, a odgovor od Rebeke na Twitteru je bio jednostavan.

"Lopta"...

Isto je potvrdio i Vardy nakon meča.

"Desila se nezgoda. Udarila me lopta i to je sve", istakao je Vardy.

Napadač Leicestera je sinoć ušao u 60. minuti meča, a samo šest minuta kasnije je pogodio za ovjeru pobjede Engleske od 2:0.