• Sa fotogalerijom Sa videom

Srijeda, 10.08.2016.

Sjajni nastupi

Mađarica već ima tri zlata

Mađarska plivačica Katinka Hosszu osvojila je treću zlatnu medalju na Olimpijadi u Riju.

Utorak, 09.08.2016.

Dešava se i najboljima

Kinez se osramotio slaveći zlatoVideo

Kineski plivač Sun Yang osvojio je zlato u Riju, a onda se obrukao prilikom slavlja.

Ponedeljak, 08.08.2016.

Red Bull Dajak

Andrej Zamalo ponovo najboljiFotogalerijaVideo

Na rijeci Vrbas u Banjoj Luci, proteklog vikenda održana je još jedna Red Bull Dajak utrka. Sada već tradicionalno, vožnja čamcem na brzoj rijeci...

Srbijanski plivač

Stjepanović: Znam da mogu mnogo bolje

Srbijanski plivač Velimir Stjepanović nije uspio da se plasira u finale trke na 200 metara slobodnim stilom.

Jedan od najboljih vaterpolista svijeta za SportSport.ba

Mandić: S Grcima očekujem težak meč, ali i pobjedu

Šut, brzina, snaga, nepredvidivost jednom riječju Dušan Mandić, jedan od najboljih vaterpolista svijeta i član vaterpolo reprezentacije Srbije.

Amerikancu 19. zlato na Oi

Novo zlato za Phelpsa

Jedan od najboljih plivača svih vremena, Amerikanac Michael Phelps, osvojio je svoju 23. medalju na Olimpijskim igrama.

Nedelja, 07.08.2016.

U disciplini 200 metara kraul

Stjepanović izborio polufinale

Srbijanski plivač Velimir Stjepanović plasirao se u polufinale trke na 200 metara kraul.