Džudaši mostarske Borse uspješno su zakoračili u novu sezonu. Nakon uvodnih priprema u Kaštel Sućurcu, jedan od najuspješnijih sportskih kolektiva iz...

Srijeda, 25.01.2017.

Nedelja, 22.01.2017.

Gušenje u prvoj rundi

Ortiz za dvije minute završio SonnenaVideo

Tito Ortiz sinoć je na Bellator 170 eventu u Inglewoodu za dvije minute pobijedio još jednu MMA legendu Chaela Sonnena.

Četvrtak, 19.01.2017.

Utorak, 17.01.2017.

Zaradio je manje od Overeema

Miočić: UFC se pos*ao po meni

Aktuelni UFC prvak hrvatskih korijena Stipe Miočić oštro je prokomentarisao nelogičnosti koje postoje u UFC-u.

Ponedeljak, 16.01.2017.

Nedelja, 15.01.2017.

Neriješen meč između DeGalea i Jacka

Britanac ostao bez zuba, sudija umalo nokautiranVideo

Britanac James DeGale i Šveđanin Badou Jack odradili su meč bez pobjednika u borbi za pojas WBC i IBF prvaka u super-srednjoj kategoriji.

Badr Hari se sprema za veliki povratakVideo

Badr Hari je 10. decembra u njemačkom Oberhausenu poražen od prvaka Gloryja Rica Verhoevena tehničkim nokautom u drugoj rundi.

Srijeda, 04.01.2017.

Oprostio se i zvanično

Cro Cop: Odlazim kao pobjednik

Legendarni hrvatski borac Mirko Filipović potvrdio je kako je završio karijeru.

Utorak, 03.01.2017.

Veliki test

Bektić protiv Elkinsa na UFC 209

Mirsad Bektić će uskoro imati novu borbu i to protiv veoma iskusnog i kvalitetnog borca Darrena Elkinsa.

Po dolasku u Hrvatsku

Legendarni Cro Cop najavio kraj karijere

Legendarni hrvatski borac Mirko Filipović vratio se u Hrvatsku nakon što je krajem 2016. godine osvojio Rizinov Grand Prix u japanskoj Saitami.

Nedelja, 01.01.2017.

Hrvatski borac oglasio se nakon osvojenog turnira

Cro Cop: Kladionice, kome sad dajete prednost?

Hrvatski borac Mirko Filipović prema mišljenju mnogih, bio je blagi autsajder na minulom Rizinovom Grand Prix turniru u Japanu.

Subota, 31.12.2016.

Oglasili se nakon borbe

Fanovi Cro Copa: Zar već?

Svega 50 sekundi trebalo je Mirku Filipoviću da savlada estonskog diva Baruta i tako uđe u finale Rizinovog Grand Prix turnira u Japanu, gdje je u...