Bh. odbojkašice poražene od Španije

Kvalifikacije za EP

Ženska odbojkaška reprezentacija BiH poražena je danas od Španije.

Bh. odbojkašice su na prvom kvalifikacionom turniru koji se igra u Bordeauxu (Francuska) odmjerile snagu sa selekcijom Španije, a na kraju je zabilježen poraz od 3:0 (po setovima 25:18, 25:17 i 25:15).

Najbolji otpor BiH je pružen u prvom setu koji je okončan rezultatom 25:18 u korist Španije, da bi u nastavku Španjolke pokazale svoju snagu i bez većih problema privele meč kraju.

Narednu utakmicu bh. odbojkašice će odigrati sutra. Ovaj put protivnik će biti Francuska, a meč je na rasporedu u 20:00 sati.