Bh. odbojkašice sigurne protiv Latvije

Sigurna pobjeda naše selekcije

S. Mlaćo

Nakon što jer jučer u okviru 1. kola kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo ženska odbojkaška reprezentacija BiH poražena od selekcije Italije 3:0, danas su su naše reprezentativke savladale Latviju 3:1.

Našoj selekciji je pripao prvi set rezultatom 25:11, a u drugom setu bilo je veoma neizvjesno. Ipak, pobjeda naše selekcije 25:11, međutim u trećem setu Latvija se vraća.

Nakon velike borbe naše protivnice su slavile 27:25, te tako unijele neizvjesnost u ovaj meč.

Ipak,poraz u trećem setu nije pokolebao naše cure, te su u četvrtom slavile 25:12, za konačnih 3:1.

Nakon dva odigrana kola naša reprezentacija ima tri boda i nalazi se na četvrtom mjestu.