Domaljevac slavio u gostima kod Bosne

Premijer liga BiH za muškarce

Odbojkaši Domaljevca slavili su danas u Skenderiji protiv sarajevske Bosne sa 3:2 u setovima u okviru Premijer lige BiH.

Bila je ovo velika borba za opstanak, a gostujuća ekipa ipak se na kraju bolje snašla i slavila pobjedu.

Domaljevac je sjajno otvorio meč pa su prvi set dobili rezultatom 25:19. Ipak, Bosna se u nastavku vraća i naredna dva seta dobijaju sa 25:18 i 25:23.

Gosti se nisu predavali pa su uspjeli da se vrate u meč i četvrti set dobiju rezultatom 25:16. U odlučujućem setu vodila se velika borba sve do rezulatata 12:12, a onda  su gosti napravili seriju od 3:0 i riješili meč u svoju korsit.