Gradina-Herceg slavila važnu pobjedu nad Gackom

Premijer liga BiH u odbojci

E. Dindić

U okviru Premijer lige za odbojkaše u Srebreniku su se sastali odbojkaši Gradine i ekipa Gacka.

U veoma napetoj utakmici slavili su domaći odbojkaši rezultatom 3:2 i upisali važnu pobjedu u borbi za opstanak.

Domaći odbojkaši u prva dva seta prikazuju veoma kvalitetnu odbojku i osvajaju ih rezultatima 25:17, odnosno 25:18. Posjetioci u dvorani su očekivali laganu pobjedu od 3:0, međutim tada nastupa prava drama. Gosti iz Gacka osvajaju treći set rezultatom 25:22, i 25: 14 i odvode susret u odlučujući peti set.

U petom setu domaći odbojkaši konsoliduju svoje redove i osvajaju pet set rezultatom 15:10, te upisuju  važnu pobjedu u borbi za opstanak u Premijer ligi.

OK Gradina-Herceg Srebrenik- OK Gacko  3:2 (25:17;25:18;22:25;14:25 15:10)