Odbojkaši Slobode upisali novu pobjedu protiv ekipe Breze

Superliga FBiH

E. Dindić

U okviru 14.kola Superlige FBiH odbojkaši Slobode gostovali su ekipi Breze 1934.

U ovom susretu gosti iz Tuzle važili su za apsulutnog favorita što su na kraju i opravdali na terenu.

U prvom setu domaći odbojkaši pružili su veliki otpor ekipi Slobode, ali ipak nakon velike borbe, ovaj set odlazi na stranu gostiju iz Tuzle rezultatom 27:25.

U drugom setu mnogo bolja igra izabranika Smajla Slijepčevića, koji domaćem sastavu dopuštaju samo 12 poena u ovom setu, za sigurno vodstvo od 2:o u setovima.

Treći set domaći odbojkaši igraju zaista loše što koristi ekipa Slobode pa sa 25:10 riješava ovaj susret za konačnih 3:0 u setovima.

OK Breza 1934- OK Sloboda 0:3 ( 25:27;12:25;10:25)