Odbojkaški Gacka bolji od Bosne

Premijer liga BiH u odbojci, 8. kolo

S. Mlaćo

Iako su nakon pobjede nad Maglićem iz Foče (3:1), najavljivali da po pobjedu putuju i u Gacko, odbojkaši sarajevske Bosne poraženi su jučer u osmom kolu Premijer lige u odbojci od istoimenog domaćina.

Bilo je 3:1 (25:19, 25:19, 27:29, 25:18), za domaće odbojkaše, koji su tako upisali novu pobjedu. Domaćima su zaslužena pripala prva dva seta, ali se Bosna u trećem vratila u igru te unijela neizvjesnost u ovaj meč, Ipak, četvrti set pripada odbojkašima Gacka 25:18  za konačnu pobjedu.

U narednom kolu odbojkaši Bosne u Maloj dvorani Skenderije ugostit će HOK Domaljevac iz Domaljevca.