OK Borac poražen od HOK Domaljevac

Premijer liga BiH

D. Vejo

Odbojkaši banjalučkog Borca poraženi su u okviru sedmog kola Premijer lige BiH na gostovanju kod ekipe Domaljevca rezultatom 3:0, po setovima je bilo 25:21, 25:23 i 25:22.

Izabranici Miše Marjanovića nisu mogili da se pruže otpor dobro raspoloženoj ekipi Domaljevca. U prvom setu, domaći tim stvorio je prednost od šest poena razlike koju je čuvao pred sam kraj istog, kada su se crveno-plavi vratili u igru. Ali ni to nije bilo dovoljno da stignu zaostatak i vrate se u igru.

Drugi period, protekao je u igri poen za poen, gdje su više spretnosti pokazali domaći odbojkaši.

Iako se pobjednik već tada nazirao, domaćin je treći set rutinski priveo kraju i zasluženo slavio.