Zvezdin golman oduševio navijače svojim "makazicama"

Majstorije Predraga Rajkovića

Mladi čuvar mreže Crvene zvezde Predrag Rajković jedan je od najtalentovanijih golmana svog godišta u Evropi, a tokom poluvremena utakmice koju je njegov klub igrao u protiv Borca u Kupu Srbije iskoristio je da se oproba i u ulozi napadača.

Rajković nije primio gol u prvih šest kola Jelen superlige, a u Kupu ga je dostojno zamijenio Damir Kahriman.

Zvezda je trijumfovala sa 1:0, a pauzu na ovom meču Rajković je iskoristio da zabavi navijače na stadionu Marakana.

Po običaju, rezervni fudbaleri se tokom poluvremena zagrijavaju za potencijalni ulazak u igru, među njima je bio i napadač Đorđe Rakić, koji je samo posmatrao poteze Rajkovića koji je bio neumoran u pokušajima da makazicama zatrese mrežu, koju je na kraju i pogodio.