Ademar poražen, dobri nastupi Vražalića i Vranješa

Atletico prejak

Rukometaši Atletico Madrida savladali su večeras u 29. kolu španske Asobal lige Ademar Leon rezultatom 32:26.

Atletico je vodio tokom kompletnog meča, te su na kraju sasvim zasluženo stigli do pobjede u ovom susretu. Prvo poluvrijeme su riješili u svoju korist rezultatom 17:14, da bi i u nastavku susreta imali više od igre.

Povećali su do kraja susreta prednost na konačnih šest golova prednosti, te su došli do 24 pobjede u sezoni.

Faruk Vražalić je za Ademar postigao četiri gola, a Vladimir Vranješ je dodao dva gola. Campos je za Ademar postigao sedam golova, a Atletico su do pobjede vodili Kallman sa sedam i Lazarov sa šest golova.