Borac maksimalan i nakon Kaknja

Rukometaši Borca bili su uvjerljivi protiv Kaknja (42:28) u šestom kolu Premijer lige BiH.

Borac je u Banjaluci večeras bio superioran, lako je došao do pobjede nad gostima, pa je zadržao maksimalan učinak.

Većim dijelom utakmice Borac je bio bolji, kontrolisao je situaciju na parketu i nije Kaknju dozvoljavao da ugrozi prednost koju je domaćin napravio.

Oko 12. minute Borac pravi s 4:0 serijom razliku i stiže na plus tir, da bi do kraja poluvremena bilo plus 10 (23:13).

U nastavku nije bilo nekog jačeg otpora gostujućeg tima, pa je Borac mirno meč priveo kraju i došao do nove pobjede.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Goran Daničić je postigao sedam golova za Borac, dok su po šest postigli Dejan Unčanin i Marko Ćeranić, a na drugoj strani Admir Purić je postigao pet pogodaka.