Borac napravio iznenađenje u Norveškoj

Banjalučani bolji od Hasluma

Rukometaši banjalučkog Borca su danas u 2. pretkolu EHF Kupa kao gosti savladali Haslum rezultatom 29:28.

Banjalučani su u Norveškoj odigrali sjajno prvo poluvrijeme, nakon kojeg su imali prednost od osam golova (17:9). Norvežani su se u nastavku vratili u meč, ali je Borac uspio sačuvati prednost i upisati veoma važnu pobjedu.

Najefikasniji igrač u redovima Borca bio je Bojinović sa šest pogodaka, a Mikić i Nikolić su postigli po jedan gol manje. U ekipi Hasluma najviše se istakao Nyfjall, koji je sa sedam pogodaka bio najbolji strijelac na utakmici.