Borac slavio na gostovanju kod sarajevske Bosne

Premijer liga BiH za rukometaše

Rukometaši Borca slavili su večeras na gostovanju kod sarajevske Bosne sa 23:20 u okviru Premijer lige BiH.

Prvo poluvrijeme ove utakmice proteklo je u izjednačenoj igri sa obje strane, te se na poluvrijeme otišlo sa prednošću gostiju od 10:9.

Drugo poluvrijeme također je donijelo veliku borbu u kojoj su se ponovo bolje snašli gosti koji su u nastavku slavili sa dva razlike za konačnih 23:20.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Do trijumfa ih je vodio Mirko Majić sa šest pogodaka, dok je Elis Memić dodao gol manje. S druge strane, Adis Hrbat je postigao sedam golova, dok je Goran Šarenac precizan bio šest puta.