Bosna poražena od Sloge

Novi poraz Sarajlija

Rukometaši sarajevske Bosne su večeras na domaćem terenu doživjeli poraz od Sloge rezultatom 30:26.

Bosna je bolje ušla u meč, ali su Dobojlije kasnije zaigrale bolje i stigle do preokreta. Sloga je na poluvrijeme otišla s prednošću od 14:11.

Domaći tim je pet minuta prije kraja imao neriješen rezultat (26:26), ali je završnica pripala ekipi iz Doboja. Sloga je serijom 4:0 stigla do 30:26, što je bio i konačan rezultat utakmice.

Bosna nakon pet odigrane utakmice ima jednu pobjedu i četiri poraza, dok je za ekipu Sloge ovo bio četvrti trijumf uz jedan poraz.