Flensburg nanio Bešiktašu četvrti poraz

Liga prvaka

Rukometaši njemačkog Flensburga slavili su u gostima kod Bešiktaša sa 27:20 u utakmici četvrtog kola Lige prvaka.

Flensburg je u Istanbulu upisao treću pobjedu, a turskom klubu nanio i četvrti poraz u isto toliko utakmica. Nijemci nisu bili toliko dominantni u prvih pola sata jer je na poluvremenu rezultat glasio 11:11.

Međutim, u nastavku su gosti nadigrali Bešiktaš i uvjerljivo stigli do pobjede. Aktuelnog prvaka Evrope predvodili su Holger Glandorf (sedam golova), dok su po šest postigli Danci Thomas Mogensen i Lasse Svan.

U domaćem timu se istakao Predrag Dačević sa šest pogodaka.