Gračanica lagano protiv Slobode

Premijer liga, 25. kolo

Rukometaši Gračanice pobijedili su Sloboda Solanu 41:27 u susretu 25. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Bez većih problema su Gračanlije stigle do pobjede u ovom meču. Već nakon prvog poluvremena bilo je jasno da Tuzlaci nemaju šta tražiti i da će bodovi ostati u Gračanici.

Nakon 30 minuta bilo je 18:12 za domaće rukometaše, koji nisu posustali ni u nastavku. Podigli su dodatno prednost, te su slavili pobjedu od 14 golova razlike.

Amir Sumbić je predvodio Gračanicu sa osam pogodaka, dok je na drugoj strani Haris Abdi postigao šest pogodaka.