Gradačac bolji od Konjuha

Premijer liga BiH, 23. kolo

Rukometaši Gradačca pobijedili su Konjuh rezultatom 30:20 u susretu 23. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Dominirao je domaći tim u ovom meču i niti u jednom trenutku pobjeda nije dolazila u pitanje.

Do poluvremena je prednost iznosila osam golova razlike (16:8), da bi u nastavku RK Gradačac dodatno povećao prednost, te su na kraju slavili pobjedu od 10 golova razlike.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Gradačac su do pobjede vodili Ratko Božić i Halil Šahdanović sa po šest golova, dok je na drugoj strani Brkić također postigao šest pogodaka.