Hrvati opet pregazili Hercegovce

Drugi čin u Zadru

Rukometna reprezentacija Hrvatske i u drugom prijateljskom susretu deklasirala je selekciju Hercegovine. Nakon što su u četvrtak naveče slavili sa 38:20, izabranici hrvatskog selektora Line Červara večeras su u Zadru ubilježili pobjedu rezultatom 35:17.

Hrvati su ozbiljno shatili provjere, pa su u dvomeču ostvarili ukupnu prednost od 36 golova razlike. Večeras su već na poluvremenu imali „plus 11“ (16:5), da bi dominaciju nastavili i u drugom poluvremenu kada su otišli do „plus 18“.

Najefikasniji u redovima Paklenih bili su Domagoj Duvnjak i Ljubo Vukić sa po šest golova. Utakmice sa selekcijom Hercegovine, koju je s klupe predvodio Josip Glavaš, nekadašnji trener Izviđača, igrane su u sklopu priprema Hrvatske za Olimpijske igre u Pekingu, a hercegovci su „uskočili“ za sparing partnera nakon što su gostovanje u Zadru otkazale reprezentacije BiH i Tunisa.