Hrvatska ubjedljiva protiv Mađara

Rukometna reprezetacija Hrvatske savladala je reprezentaciju Mađarske na Olimpijadi rezultatom 26:19.

U prvom poluvremenu Hrvatska je bila bolja, ali Mađari nisu dopuštali popularnim Kaubojima da se odlijepe na veću prednost tako da je prvo poluvrijeme utakmice zavšilo rezultatom 11:9.

U nastavku susreta Hrvatska ubacuje u brzinu više te uspijeva da drugi period utakmce riješi u svoju korist rezultatom 15:10, za konačnih 26:19.

Najbolji u pobjedničkoj ekipi bio je Čupić sa sedam pogodaka dok su Duvnjak i Vori dodali po 4. Kod Mađara najefikasniji su bili Csaszar i Nagy sa po četiri gola dok je Mocsai postigao tri.