Ilidža bolja od Lokomotive

Prvenstvo BiH za žene

Rukometašice Ilidže pobijedile su mostarsku Lokomotivu 30:26 u susretu 3. kola rukometne Premijer lige BiH.

Prvo poluvrijeme donosi dosta izjednačenu igru. Gošće iz Mostara su odigrale dosta dobro prvi dio meča, ali su Ilidži dopustile seriju od 5:0 i vodstvo od četiri gola prednosti (9:5).

Ovu prednost Ilidža održava u ostatku prvog poluvremena, a na odmor se otišlo vodstvom domaćih rukometašica rezultatom 16:12.

Nastavak nije donio previše uzbuđenja. Lagano su održavale prednost i na kraju su lagano stigle do pobjede.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (Ž):

Iris Škaljić je predvodila Ilidžu sa 10 golova, dok je na drugoj strani Ada Orahovac postigla 15.