Maglaj i Borac podijelili bodove

Liga četiri

Rukometaši Maglaja i Borca remizirali su rezultatom 26:26 u drugom kolu Lige četiri za prvaka BiH.

Banjalučani su u provm kolu izgubili od Izviđača, dok su u drugom kolu odigrali 'samo' neriješeno.

Gosti su za nijansi bili bolji tokom čitavog meča, ali na kraju je hrabra ekipa Maglaja uspjela da izvuče bod.

Inače, na poluvremenu su gosti vodili dva razlike (14:12). Pet minuta prije kraja Maglajlije su došle i do vodstva (25:24).

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

U drugoj utakmici Vogošća je na svom parketu sa 34:26 savladala Izviđač. Magaj ima sada tri, Vogošća i Izviđać po dva, a Borac jedan bod.