Odlične partije Vražalića i Nuića

Liga prvaka, 8. kolo

Rukometaši Bešiktaša pobijedili su skopski Metalurg 32:29 u susretu 8. kola Lige prvaka.

Turski prvak je do pobjede došao zahvaljujući odličnoj igri u drugom poluvremenu u kojem su potpuno deklasirali rivala.

Metalurg je međutim kontrolisao igru u prvih 30 minuta. Imali su konstantno vodstvo, bilo je i po četiri gola razlike, a na odmor su otišli sa plus dva, 13:15.

Međutim, u nastavku se Bešiktaš probudio. Igrali su zaista na visokom nivou, preuzeli su vodstvo koje do kraja nisu ispuštali i na kraju su slavili pobjedu u ovom duelu.

Tolga Ozbahar je sa sedam golova predvodio Bešiktaš do pobjede, ali su odlični bili bh. reprezentativci Faruk Vražalić i Tomislav Nuić. Vražalić je postigao pet, a Nuić četiri gola.

Kuzmanovski je na drugoj strani postigao sedam golova.