Rukometaši Bosne bolji od Konjuha

Premijer liga za rukometaše

Rukometaši Bosne savladali su Konjuh iz Živinica sa 27:26 u susretu drugog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Nakon poraza u Prijedoru, Studenti su na Mojmilu u dvorani "Ramiz Salčin" u neizvjesnoj utakmici ipak upisali prve bodove.

Bosna je bolje otvorila meč, povela sa 5:0, da bi tek u 10. minuti gosti zabili pogodak. Gosti su uspjeli da se vrate u meč.

Ponovo Bosna odlazi na plus pet (14:9), ali s tri vezana gola Konjuh je uspio da do poluvremena smanji na 14:12.

U nastavku dosta izjednačena igra, a u posljednjih pet minuta dosta uzbuđenja, no Bosna je uspjela da na kraju slomi otpor gostiju iz Živinica.