Rukometaši Bosne na korak od polufinala Kupa

Gradačačani nemoćni u Skenderiji

E. Škorić, foto: A. Balić

Rukometaši Bosne bez većih su problema, rezultatom 41:26, savladali Gradačac u četvrtfinalu Kupa BiH.

Bosna je očekivano dobila sinoćnu utakmicu u Skenderiji. Nakon nepunih 10 minuta igre domaći su vodili 7:1 i već tada je, zapravo, bilo jasno u kojem smijeru ide ovaj meč.

Na poluvremenu je rezultat glasio 19:8 u korist Studenata. I u nastavku slična situacija. Domaći zabijaju, gosti nemoćni.

Bosnu je predvodio Delić sa osam golova, a po pet su postigli Vranac i Građan, te Halilković. Istaknimo i sjajan nastup golmana Efendića, koji je zabilježio 16 odbrana.