Rukometaši Bosne u Sarajevu savladali Gračanicu

Premijer liga za rukometaše, 25. kolo

E. Škorić, foto: A. Balić

U pretposljednjem kolu Premijer lige, rukometaši Bosne su u Sarajevu, rezultatom 37:34, bili bolji od Gračanice.

Bosna je na poluvremenu vodila 20:15, ali u nastavku su Gračanlije uspjele da smanje taj zaostatak, no nisu uspjeli da izbjegnu novi poraz.

Najefikasniji u redovima sarajevskog kluba bio je Vedran Delić sa osam golova, šest je postigao Muhamed Zulfić, a pet Josip Perić.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

U gostujućim redovima devet golova je postigao Husejin Salkić, 11 Osmanhodžić Almir, a osam Bakir Buljugija.