Rukometaši Čelika slavili u Derventi

Premijer liga BiH za rukometaše

Rukometaši Čelika trijumfovali su sa 31:29 na gostovanju kod Dervente.

Zeničani su u šestom kolu ostvarili treću pobjedu. Domaćin je imao 19:18 vodstvo na poluvremenu, no u nastavku je gostujući sastav stigao do preokreta i na kraju pobjede.

Za tim Dervente ovo je bio drugi poraz u Premijer ligi, pa su ostali na 10 osvojenih bodova.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Marko Pandžić je predvodio Čelik sa 11 golova, dok je Aldin Begagić postigao šest golova, a u timu Dervente je sa devet golova najbolji bio Slaven Šijaković.