Rukometašice Ilidže bolje od Leotara

Premijer liga BiH

Rukometašice Ilidže slavile su danas protiv Leotara sa 36:24 u okviru 1. kola Premijer lige BiH.

Ekipa Ilidže sjajno je ušla u meč i veoma brzo su protivnicama dale doznanja da neće imati velike šanse večeras. Ilidža je već na poluvremenu vodila sa uvjerljivih 16:11.

Nastavak meča donio je još bolju igru domaće ekipe koja je povećavala prednost iz minute u minut. Na kraju je rezultat bio 36:24.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (Ž):

Najefikasnija u pobjedničkoj ekipi bila je Dina Saletović koja je postigla devet pogodaka, dok je Iris Škaljić postigla gol manje. S druge strane. Dragana Boro i Anđela Anđušić postigle su po sedam pogodaka.