Šampion krenuo pobjedom, poraz Zagreba u Celju

Liga prvaka

Aktuelni šampion rukometne Lige prvaka Vive Kielce pobjedom je krenuo u novu sezonu. Poljski tim je slavio na gostovanju kod Mehskov Bresta rezultatom 29:24.

Prvih 30 minuta donijelo je bolju igru Meshkova. Imali su tri gola prednosti (14:11), ali je u nastavku Kielce zaigrao kako zna. Preuzeli su kontrolu nad utakmicom i na kraju su slavili pobjedu 29:24.

Lijewski je predvodio goste sa šest golova, a Stojković je na drugoj strani postigao isti broj pogodaka.

Celje je u jako dobroj utakmici pobijedilo Zagreb 30:28.

Ovaj meč je donio veliku borbu, oba tima su imala svoj period igre, ali na kraju je Celje boljom završnisom stigao do pobjede.

Miha Žvižej je predvodio Celje sa sedam golova, a kod Zagreba je Mandalinić postigao 10.

U jednom od derbija Flensburg i Veszprem su odigrali meč bez pobjednika, 24:24.

Mahe je kod domaćeg tima postigao devet golova, dok je Momir Ilić kod mađarskog tima bio nezaustavljiv s 13.

Metalurg je u Skopju savladao Elverum sa 18:17.