Sloga u Doboju bolja od Konjuha

Premijer liga

Rukometaši Sloge savladali su Konjuh sa 29:22 u meču 27. kola Premijer lige BiH.

Dobojlije su od početka nametnule svoj ritam, pa prvi gol primaju tek nakon osam minuta igre.

Mirno su domaći rukometaši održavali prednost nad gostima iz Živinica, a na poluvremenu je bilo 14:10.

Sloga je bila bolja i u nastavku, pa je do kraja stigla i do plus sedam (29:22), što je bio konačan rezultat.

Najefikasniji su u timu Sloge bili Bosić i Đurđević sa po sedam goova, dok su na drugoj strani po pet golova dali Brkić, Husić i Modrić.

Sloga - Konjuh 29:22 (14:10)

DOBOJ – Dvorana: Srednjoškolskog centra. Gledalaca: 200. Sudije: Darko Džeba i Andrej Kolobarić (Mostar). Delegat: Dražen Stevanović (Doboj). Sedmerci: Sloga 1(1), Konjuh 3(2). Isključenja: Sloga 4, Konjuh 2.minuta.

SLOGA: Bojić (15 odbrana), Đurđević 7(1), Simić, A.Pejić, Mišanović 2, Zekić 4, Bižić, Zvekić 3, Gavrić 2, Radić 3, Đ.Bosić, B.Bosić 7, Maričić, Tulendić 1, Mujkanović. Trener: Emir Junuzović.

KONJUH: Bešić (odbrana), Husić 5(1), Brkić 5, Malčinović 2, Begić 1(1), Pejkušić 1, Modrić 5, Omerović (8 odbrana), Sinanović, Alijagić 1, Mišić 1, Omazić (2 odbrane), Sakić 1. Trener: Adnan Bašić.