Tarabochia postigao dva gola u porazu od PSG-a

Liga prvaka

Rukometaši PSG-a slavili su u gostima kod Wisle Plock u 13. kolu Lige prvaka.

PSG je u 13. kolu grupe A trijumovao u Poljskoj, pa je na kraju došao do 11. pobjede rezultatom 29:25.

Domaći su bolje otvorili meč i vodili su dobar dio prvog poluvremena, mada je potom PSG napravio 3:0 seriju i na odmor otišao sa 14:11 vodstvom.

U nastavku je PSG konstatno vodio, imao i maksimalnih šest golova prednosti, te bez problema upisao još jednu pobjedu.

Gensheimer je sa sedam golova bio najbolji kod PSG-a, dok je pet postigao Karabatić. U Wilsi Ivić je postigao šest golova, naš reprezentaitvac Mario Tarabochia postigao je dva gola.

U derbiju kola Kiel je remizirao protiv Barcelone (27:27). Lazarov je postigao osam golova kod gostiju, a toliko golova su postigli i Ekberg i Vujin u redovima njemačke ekipe.