Veszprem bolji od Prešova, Terzić bez učinka

SEHA liga

Rukometaši mađarskog Veszprema savladali su u drugom kolu SEHA lige na gostovanju slovački Tatran Prešov 32:29.

Iako je mađarski tim slavio pobjedu, nakon prvih 30 minuta igre činilo se kako će bodovi ostati u Prešovu.

Slovački tim je imao četiri gola prednosti (16:12), ali je u nastavku Veszprem potpuno dominirao.

Sjajnom igrom u drugom poluvremenu Mađari su preokrenuli susret i na kraju su slavili pobjedu.

Potražite više informacija na temu SEHA liga:

Momir Ilić je predvodio Veszprem sa sedam golova, Renato Sulić je dodao šest, a Mirsad Terzić se oporavio nakon povrede, ali u ovoj utakmici nije imao učinka.

Kod domaćeg tima Radoslav Antl je postigao osam golova...