Ibričić postigao četiri gola!

Prva hrvatska nogometna liga

Senijad Ibričić postigao je danas četiri gola u pobjedi njegovog Zagreba od 6:1 nad Međimurjem. Naš reprezentativac odigrao je fantastičnu utakmicu i zaslužio sve pohvale. Bravo Senijade, čestitke od SportSport.ba.

Već u dvanaestoj minuti Ibričić je načeo mrežu gostiju, i to sa bijele tačke. Tri minute kasnije opet je pogodio, da bi u 37. Međimurje preko Milardovića smanjilo na 2:1. Ipak, da gosti nemaju nade pobrinuo se - naravno - Ibričić, kada je već u 39. minuti povisio vodstvo na 3:1.
U prvoj minuti drugog poluvremena Miroslav Pejić je bio strijelac za 4:1, a devet minuta kasnije opet je zabio sjajni Ibričić. Tačku na i postavio je Pejić u 65. minuti svojim drugim golom.

U ostalim do sada završenim utakmicama 29. kola Prve hrvatske lige, Šibenik i Inter su remizirali bez golova, dok je Varteks golom Vučića došao do izuzetno bitne pobjede na gostovanju kod Cibalije u Vinkovcima.