Pokaži:
Pronađi ligu:

UEFA Europska liga, grupa A

# Tim U P N I +- Raz Bod
1. 0 Fenerbahce 6 4 1 1 8:6 2 13
2. 0 Manchester United 6 4 0 2 12:4 8 12
3. 0 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 -4 7
4. 0 FC Zorya Lugansk 6 0 2 4 2:8 -6 2

UEFA Europska liga, grupa B

# Tim U P N I +- Raz Bod
1. 0 Apoel Nicosia FC 6 4 0 2 8:6 2 12
2. 0 Olympiacos FC 6 2 2 2 7:6 1 8
3. 0 Young Boys Bern 6 2 2 2 7:4 3 8
4. 0 FC Astana 6 1 2 3 5:11 -6 5

UEFA Europska liga, grupa C

# Tim U P N I +- Raz Bod
1. 1 AS Saint Etienne 6 3 3 0 8:5 3 12
2. -1 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 8 11
3. 0 1 FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 -2 9
4. 0 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 -9 0

UEFA Europska liga, grupa D

# Tim U P N I +- Raz Bod
1. 0 FC Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 9 15
2. 0 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 -4 8
3. 1 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 -2 7
4. -1 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 -3 4

UEFA Europska liga, grupa E

# Tim U P N I +- Raz Bod
1. 0 AS Roma 6 3 3 0 16:7 9 12
2. 0 AFC Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 -3 8
3. 1 FC Viktoria Plzen 6 1 3 2 7:10 -3 6
4. -1 FK Austria Vienna 6 1 2 3 11:14 -3 5

UEFA Europska liga, grupa F

# Tim U P N I +- Raz Bod
1. 0 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 4 12
2. 0 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 -1 10
3. 0 SK Rapid Vienna 6 1 3 2 7:8 -1 6
4. 0 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 -2 5

UEFA Europska liga, grupa G

# Tim U P N I +- Raz Bod
1. 0 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 5 14
2. 1 Celta de Vigo 6 2 3 1 10:7 3 9
3. -1 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 2 7
4. 0 Panathinaikos Athens 6 0 1 5 3:13 -10 1

UEFA Europska liga, grupa H

# Tim U P N I +- Raz Bod
1. 0 FC Shakhtar Donetsk 6 6 0 0 21:5 16 18
2. 1 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 -4 8
3. -1 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 -2 6
4. 0 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 -10 1

UEFA Europska liga, grupa I

# Tim U P N I +- Raz Bod
1. 0 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 6 15
2. 0 FC Krasnodar 6 2 1 3 8:8 0 7
3. 0 RB Salzburg 6 2 1 3 6:6 0 7
4. 0 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 -6 6

UEFA Europska liga, grupa J

# Tim U P N I +- Raz Bod
1. 0 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 9 13
2. 1 PAOK FC 6 3 1 2 7:6 1 10
3. -1 Qarabag FK 6 2 1 3 7:12 -5 7
4. 0 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 -5 4

UEFA Europska liga, grupa K

# Tim U P N I +- Raz Bod
1. 0 Sparta Prague 6 4 0 2 8:6 2 12
2. 1 Hapoel Beer Sheva 6 2 2 2 6:6 0 8
3. -1 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 2 8
4. 0 Inter Milan 6 2 0 4 7:11 -4 6

UEFA Europska liga, grupa L

# Tim U P N I +- Raz Bod
1. 0 Osmanlispor FK 6 3 1 2 10:7 3 10
2. 0 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 1 9
3. 1 FC Zurich 6 1 3 2 5:7 -2 6
4. -1 Steaua Bucuresti 6 1 3 2 5:7 -2 6

UEFA Europska liga kvalifikacije

Runda: Kvalifikaciono kolo 1

Datum Sat Domaćin Gost Rez.
28.06.16. 18:00 FK Rabotnicki Skopje - FK Buducnost 1:1
28.06.16. 18:00 FK Kapaz - FC Dacia Chisinau 0:0
28.06.16. 18:00 Partizani Tirana - Slovan Bratislava 0:0
28.06.16. 20:45 Saint Patrick's Athletic FC - Jeunesse Esch 1:0
30.06.16. 16:00 FC Aktobe - MTK Budapest FC 1:1
30.06.16. 16:00 FC Dila Gori - Shirak Gyumri FC 1:0
30.06.16. 17:00 UE Santa Coloma - NK Lokomotiva Zagreb 1:3
30.06.16. 17:00 Admira Wacker - Spartak Myjava 1:1
30.06.16. 17:00 FK Ventspils - Vikingur Gota 2:0
30.06.16. 17:30 FK Bokelj Kotor - FK Vojvodina 1:1
30.06.16. 18:00 Balzan Youths - FK Neftchi Baku 0:2
30.06.16. 18:00 FK Sloboda Tuzla - Beitar Jerusalem 0:0
30.06.16. 18:00 Tallinna FC Levadia - HB Torshavn 1:1
30.06.16. 18:00 FK Atlantas Klaipeda - HJK Helsinki 0:2
30.06.16. 18:00 FC Dinamo Minsk - Spartaks Jurmala 2:1
30.06.16. 18:00 Trakai FK - Nomme Kalju FC 2:1
30.06.16. 18:00 Videoton FC - FC Zaria Balti 3:0
30.06.16. 18:00 Banants Yerevan FC - AC Omonia Nicosia 0:1
30.06.16. 18:30 College Europa FC - Pyunik Yerevan FC 2:0
30.06.16. 18:30 PFC Slavia Sofia - KGHM Zaglebie Lubin 1:0
30.06.16. 18:30 IFK Gothenburg - Llandudno FC 5:0
30.06.16. 18:30 AIK - Bala Town 2:0
30.06.16. 19:00 NK Siroki Brijeg - Birkirkara FC 1:1
30.06.16. 19:00 FC Vaduz - FK Sileks Kratovo 3:1
30.06.16. 19:00 FC Midtjylland - FK Suduva Marijampole 1:0
30.06.16. 19:00 Differdange FC 03 - Cliftonville FC 1:1
30.06.16. 19:00 Odds BK - IFK Mariehamn 2:0
30.06.16. 19:00 AEK Larnaca FC - SS Folgore/Falciano 3:0
30.06.16. 19:00 FK Gabala - FC Samtredia 5:1
30.06.16. 19:00 FC Zimbru Chisinau - FC Chikhura Sachkhere 0:1
30.06.16. 19:00 KS Kukesi - FK Rudar Pljevlja 1:1
30.06.16. 19:15 Maccabi Tel Aviv - ND Gorica 3:0
30.06.16. 19:30 Beroe Stara Zagora - Radnik Bijeljina 0:0
30.06.16. 20:00 NSI Runavik - FC Shakhter Soligorsk 0:2
30.06.16. 20:00 NK Domzale - Lusitanos FC 3:1
30.06.16. 20:00 KS Teuta Durres - FC Kairat Almaty 0:1
30.06.16. 20:15 FC Spartak Trnava - Hibernians FC 3:0
30.06.16. 20:15 Gap Connahs Quay - Stabaek Fotball 0:0
30.06.16. 20:30 FK Cukaricki Stankom - FC Ordabasy 3:0
30.06.16. 20:30 SP La Fiorita - Debreceni VSC 0:5
30.06.16. 20:45 FC Linfield - Cork City FC 0:1
30.06.16. 20:45 Aberdeen FC - CS Fola Esch 3:1
30.06.16. 21:00 Shkendija 79 Tetovo - KS Cracovia 2:0
30.06.16. 21:00 Shamrock Rovers FC - Rovaniemi Palloseura 0:2
30.06.16. 21:00 Heart of Midlothian - FCI Tallinn 2:1
30.06.16. 21:15 KR Reykjavik - Glenavon FC 2:1
30.06.16. 21:15 Breidablik Kopavogur - FK Jelgava 2:3
30.06.16. 23:00 Valur Reykjavik - Brondby IF 1:4
05.07.16. 17:45 Birkirkara FC - NK Siroki Brijeg 2:0
05.07.16. 18:00 FC Chikhura Sachkhere - FC Zimbru Chisinau 2:3
05.07.16. 18:45 Jeunesse Esch - Saint Patrick's Athletic FC 2:1
06.07.16. 17:45 FCI Tallinn - Heart of Midlothian 2:4
07.07.16. 14:00 FC Ordabasy - FK Cukaricki Stankom 3:3
07.07.16. 15:00 Shirak Gyumri FC - FC Dila Gori 5:1 (AP)
07.07.16. 16:45 FC Kairat Almaty - KS Teuta Durres 5:0
07.07.16. 17:00 FC Samtredia - FK Gabala 2:1
07.07.16. 17:00 FC Dacia Chisinau - FK Kapaz 0:1
07.07.16. 17:00 Spartak Myjava - Admira Wacker 2:3
07.07.16. 17:00 Pyunik Yerevan FC - College Europa FC 2:1
07.07.16. 17:30 FK Rudar Pljevlja - KS Kukesi 0:1
07.07.16. 17:30 FK Jelgava - Breidablik Kopavogur 2:2
07.07.16. 18:00 Debreceni VSC - SP La Fiorita 2:0
07.07.16. 18:00 Radnik Bijeljina - Beroe Stara Zagora 0:2
07.07.16. 18:00 KGHM Zaglebie Lubin - PFC Slavia Sofia 3:0
07.07.16. 18:00 NK Lokomotiva Zagreb - UE Santa Coloma 4:1
07.07.16. 18:00 MTK Budapest FC - FC Aktobe 2:0
07.07.16. 18:00 HJK Helsinki - FK Atlantas Klaipeda 1:1
07.07.16. 18:00 Rovaniemi Palloseura - Shamrock Rovers FC 1:1
07.07.16. 18:00 Nomme Kalju FC - Trakai FK 4:1
07.07.16. 18:00 Spartaks Jurmala - FC Dinamo Minsk 0:2
07.07.16. 18:00 IFK Mariehamn - Odds BK 1:1
07.07.16. 18:00 FK Neftchi Baku - Balzan Youths 1:2
07.07.16. 18:30 AC Omonia Nicosia - Banants Yerevan FC 4:1 (OT)
07.07.16. 18:30 ND Gorica - Maccabi Tel Aviv 0:1
07.07.16. 18:30 Brondby IF - Valur Reykjavik 6:0
07.07.16. 18:30 CS Fola Esch - Aberdeen FC 1:0
07.07.16. 18:45 Beitar Jerusalem - FK Sloboda Tuzla 1:0
07.07.16. 19:00 FC Zaria Balti - Videoton FC 2:0
07.07.16. 19:00 Slovan Bratislava - Partizani Tirana - : -
07.07.16. 19:00 FK Buducnost - FK Rabotnicki Skopje 1:0
07.07.16. 19:00 FK Suduva Marijampole - FC Midtjylland 0:1
07.07.16. 19:00 Stabaek Fotball - Gap Connahs Quay 0:1
07.07.16. 19:00 HB Torshavn - Tallinna FC Levadia 0:2
07.07.16. 19:30 Bala Town - AIK 0:2
07.07.16. 20:00 KS Cracovia - Shkendija 79 Tetovo 1:2
07.07.16. 20:00 FK Sileks Kratovo - FC Vaduz 1:2
07.07.16. 20:00 Hibernians FC - FC Spartak Trnava 0:3
07.07.16. 20:00 Vikingur Gota - FK Ventspils 0:2
07.07.16. 20:00 Llandudno FC - IFK Gothenburg 1:2
07.07.16. 20:00 FC Shakhter Soligorsk - NSI Runavik 5:0
07.07.16. 20:00 FK Vojvodina - FK Bokelj Kotor 5:0
07.07.16. 20:30 Lusitanos FC - NK Domzale 1:2
07.07.16. 20:30 SS Folgore/Falciano - AEK Larnaca FC 1:3
07.07.16. 20:45 Cork City FC - FC Linfield 1:1
07.07.16. 20:45 Glenavon FC - KR Reykjavik 0:6
07.07.16. 20:45 Cliftonville FC - Differdange FC 03 2:0

Runda: Kvalifikaciono kolo 2

Datum Sat Domaćin Gost Rez.
14.07.16. 15:00 Shirak Gyumri FC - FC Spartak Trnava 1:1
14.07.16. 16:45 FC Kairat Almaty - Maccabi Tel Aviv 1:1
14.07.16. 17:30 FC Dinamo Minsk - Saint Patrick's Athletic FC 1:1
14.07.16. 18:00 Tallinna FC Levadia - SK Slavia Prague 3:1
14.07.16. 18:00 Rovaniemi Palloseura - NK Lokomotiva Zagreb 1:1
14.07.16. 18:00 FK Neftchi Baku - Shkendija 79 Tetovo 0:0
14.07.16. 18:30 Debreceni VSC - Torpedo Belaz Zhodino 1:2
14.07.16. 18:30 FC Midtjylland - FC Vaduz 3:0
14.07.16. 19:00 AIK - College Europa FC 1:0
14.07.16. 19:00 FC Zimbru Chisinau - Osmanlispor FK 2:2
14.07.16. 19:00 Maccabi Haifa - Nomme Kalju FC 1:1
14.07.16. 19:00 BK Hacken - Cork City FC 1:1
14.07.16. 19:00 SonderjyskE - Stromsgodset IF 2:1
14.07.16. 19:00 Hibernians FC - Brondby IF - : -
14.07.16. 19:00 Beitar Jerusalem - AC Omonia Nicosia 1:0
14.07.16. 19:00 Admira Wacker - FK Kapaz 1:0
14.07.16. 19:00 CS Fola Esch - FK Ventspils - : -
14.07.16. 19:30 FC Shakhter Soligorsk - NK Domzale 1:1
14.07.16. 19:30 Beroe Stara Zagora - HJK Helsinki 1:1
14.07.16. 20:00 KRC Genk - FK Buducnost 2:0
14.07.16. 20:00 NK Maribor - Levski Sofia 0:0
14.07.16. 20:00 CS Municipal Studentesc Iasi - HNK Hajduk Split 2:2
14.07.16. 20:00 FK Vojvodina - Gap Connahs Quay 1:0
14.07.16. 20:00 PAS Giannina FC - Odds BK 3:0
14.07.16. 20:15 Slovan Bratislava - FK Jelgava 0:0
14.07.16. 20:15 Partizan Belgrade - KGHM Zaglebie Lubin 0:0
14.07.16. 20:30 Videoton FC - FK Cukaricki Stankom 2:0
14.07.16. 20:30 Birkirkara FC - Heart of Midlothian 0:0
14.07.16. 20:30 MTK Budapest FC - FK Gabala 1:2
14.07.16. 20:45 Aberdeen FC - FK Ventspils 3:0
14.07.16. 20:45 Cliftonville FC - AEK Larnaca FC 2:3
14.07.16. 20:45 Hibernian FC - Brondby IF 0:1
14.07.16. 20:45 GKS Piast Gliwice - IFK Gothenburg 0:3
14.07.16. 21:05 FK Austria Vienna - KS Kukesi 1:0
14.07.16. 21:15 KR Reykjavik - Grasshopper Club Zurich 3:3
20.07.16. 18:00 FK Kapaz - Admira Wacker 0:2
21.07.16. 17:00 FK Ventspils - Aberdeen FC 0:1
21.07.16. 17:30 FK Jelgava - Slovan Bratislava 3:0
21.07.16. 18:00 Torpedo Belaz Zhodino - Debreceni VSC 1:0
21.07.16. 18:00 NK Lokomotiva Zagreb - Rovaniemi Palloseura 3:0
21.07.16. 18:00 HJK Helsinki - Beroe Stara Zagora 1:0
21.07.16. 18:00 Nomme Kalju FC - Maccabi Haifa 6:4 (AP)
21.07.16. 18:30 AC Omonia Nicosia - Beitar Jerusalem 3:2
21.07.16. 19:00 SK Slavia Prague - Tallinna FC Levadia 2:0
21.07.16. 19:00 College Europa FC - AIK 0:1
21.07.16. 19:00 Maccabi Tel Aviv - FC Kairat Almaty 2:1
21.07.16. 19:00 FK Ventspils - CS Fola Esch - : -
21.07.16. 19:00 IFK Gothenburg - GKS Piast Gliwice 0:0
21.07.16. 19:00 Odds BK - PAS Giannina FC 3:1 (OT)
21.07.16. 19:00 FC Vaduz - FC Midtjylland 2:2
21.07.16. 19:00 FK Gabala - MTK Budapest FC 2:0
21.07.16. 19:00 Brondby IF - Hibernians FC - : -
21.07.16. 19:00 AEK Larnaca FC - Cliftonville FC 2:0
21.07.16. 19:00 Grasshopper Club Zurich - KR Reykjavik 2:1
21.07.16. 19:00 Levski Sofia - NK Maribor 1:1
21.07.16. 19:00 Stromsgodset IF - SonderjyskE 2:2 (OT)
21.07.16. 19:30 KS Kukesi - FK Austria Vienna 1:4
21.07.16. 19:45 Gap Connahs Quay - FK Vojvodina 1:2
21.07.16. 20:00 Osmanlispor FK - FC Zimbru Chisinau 5:0
21.07.16. 20:00 Shkendija 79 Tetovo - FK Neftchi Baku 1:0
21.07.16. 20:00 Brondby IF - Hibernian FC 5:4 (AP)
21.07.16. 20:15 FC Spartak Trnava - Shirak Gyumri FC 2:0
21.07.16. 20:30 FK Cukaricki Stankom - Videoton FC 1:1
21.07.16. 20:30 NK Domzale - FC Shakhter Soligorsk 2:1
21.07.16. 20:30 HNK Hajduk Split - CS Municipal Studentesc Iasi 2:1
21.07.16. 20:45 FK Buducnost - KRC Genk 4:4 (AP)
21.07.16. 20:45 Saint Patrick's Athletic FC - FC Dinamo Minsk 0:1
21.07.16. 20:45 Cork City FC - BK Hacken 1:0
21.07.16. 21:00 Heart of Midlothian - Birkirkara FC 1:2
21.07.16. 21:05 KGHM Zaglebie Lubin - Partizan Belgrade 4:3 (AP)

Runda: Kvalifikaciono kolo 3

Datum Sat Domaćin Gost Rez.
28.07.16. 17:00 AEK Larnaca FC - FC Spartak Moscow 1:1
28.07.16. 18:30 FC Oleksandria - HNK Hajduk Split 0:3
28.07.16. 18:45 Heracles Almelo - FC Arouca 1:1
28.07.16. 19:00 KGHM Zaglebie Lubin - SonderjyskE 1:2
28.07.16. 19:00 NK Lokomotiva Zagreb - Vorskla Poltava 0:0
28.07.16. 19:00 FK Jelgava - Beitar Jerusalem 1:1
28.07.16. 19:00 Torpedo Belaz Zhodino - SK Rapid Vienna 0:0
28.07.16. 19:00 SK Slavia Prague - Rio Ave FC 0:0
28.07.16. 19:00 IFK Gothenburg - HJK Helsinki 1:2
28.07.16. 19:00 Lille OSC - FK Gabala 1:1
28.07.16. 19:00 FK Austria Vienna - FC Spartak Trnava 0:1
28.07.16. 19:30 Basaksehir FK - HNK Rijeka 0:0
28.07.16. 19:30 Birkirkara FC - FC Krasnodar 0:3
28.07.16. 19:45 FC Luzern - US Sassuolo 1:1
28.07.16. 19:45 Grasshopper Club Zurich - Apollon Limassol FC 2:1
28.07.16. 20:00 KRC Genk - Cork City FC 1:0
28.07.16. 20:00 Osmanlispor FK - Nomme Kalju FC 1:0
28.07.16. 20:00 CS Pandurii Targu Jiu - Maccabi Tel Aviv 1:3
28.07.16. 20:00 Shkendija 79 Tetovo - FK Mlada Boleslav 2:0
28.07.16. 20:00 Panathinaikos Athens - AIK 1:0
28.07.16. 20:00 FK Vojvodina - FC Dinamo Minsk 1:1
28.07.16. 20:15 Hertha BSC - Brondby IF 1:0
28.07.16. 20:30 KAA Gent - FC Viitorul Constanta 5:0
28.07.16. 20:30 Videoton FC - FC Midtjylland 0:1
28.07.16. 20:45 NK Domzale - West Ham United 2:1
28.07.16. 20:45 Aberdeen FC - NK Maribor 1:1
28.07.16. 20:45 AZ Alkmaar - PAS Giannina FC 1:0
28.07.16. 21:00 AS Saint Etienne - AEK Athens FC 0:0
28.07.16. 21:05 Admira Wacker - FC Slovan Liberec 1:2
03.08.16. 18:00 FC Slovan Liberec - Admira Wacker 2:0
04.08.16. 18:00 Nomme Kalju FC - Osmanlispor FK 0:2
04.08.16. 18:00 HJK Helsinki - IFK Gothenburg 0:2
04.08.16. 18:00 FC Midtjylland - Videoton FC 1:1 (OT)
04.08.16. 18:30 FC Spartak Moscow - AEK Larnaca FC 0:1
04.08.16. 18:30 FC Krasnodar - Birkirkara FC 3:1
04.08.16. 18:30 FC Spartak Trnava - FK Austria Vienna 4:6 (AP)
04.08.16. 19:00 Vorskla Poltava - NK Lokomotiva Zagreb 2:3
04.08.16. 19:00 Beitar Jerusalem - FK Jelgava 3:0
04.08.16. 19:00 Apollon Limassol FC - Grasshopper Club Zurich 3:3 (OT)
04.08.16. 19:00 FC Arouca - Heracles Almelo 0:0
04.08.16. 19:00 FK Mlada Boleslav - Shkendija 79 Tetovo 1:0
04.08.16. 19:00 FK Gabala - Lille OSC 1:0
04.08.16. 19:00 AIK - Panathinaikos Athens 0:2
04.08.16. 19:00 PAS Giannina FC - AZ Alkmaar 1:2
04.08.16. 19:15 SonderjyskE - KGHM Zaglebie Lubin 1:1
04.08.16. 19:30 Maccabi Tel Aviv - CS Pandurii Targu Jiu 2:1
04.08.16. 19:45 FC Dinamo Minsk - FK Vojvodina 0:2
04.08.16. 20:00 AEK Athens FC - AS Saint Etienne 0:1
04.08.16. 20:15 Brondby IF - Hertha BSC 3:1
04.08.16. 20:15 FC Viitorul Constanta - KAA Gent 0:0
04.08.16. 20:15 HNK Rijeka - Basaksehir FK 2:2
04.08.16. 20:15 NK Maribor - Aberdeen FC 1:0
04.08.16. 20:30 US Sassuolo - FC Luzern 3:0
04.08.16. 20:30 HNK Hajduk Split - FC Oleksandria 3:1
04.08.16. 20:45 Cork City FC - KRC Genk 1:2
04.08.16. 20:45 West Ham United - NK Domzale 3:0
04.08.16. 21:00 Rio Ave FC - SK Slavia Prague 1:1
04.08.16. 21:05 SK Rapid Vienna - Torpedo Belaz Zhodino 3:0

Runda: Kvalifikaciono kolo 4

Datum Sat Domaćin Gost Rez.
17.08.16. 18:00 Beitar Jerusalem - AS Saint Etienne 1:2
18.08.16. 16:00 FC Astana - FC BATE Borisov 2:0
18.08.16. 18:00 FC Dinamo Tbilisi - PAOK FC 0:3
18.08.16. 18:15 SonderjyskE - Sparta Prague 0:0
18.08.16. 18:30 FC Midtjylland - Osmanlispor FK 0:1
18.08.16. 18:30 FC Krasnodar - Partizani Tirana 4:0
18.08.16. 19:00 AEK Larnaca FC - FC Slovan Liberec 0:1
18.08.16. 19:00 FK Austria Vienna - Rosenborg BK 2:1
18.08.16. 19:00 SK Slavia Prague - RSC Anderlecht 0:3
18.08.16. 19:00 IFK Gothenburg - Qarabag FK 1:0
18.08.16. 19:00 Maccabi Tel Aviv - HNK Hajduk Split 2:1
18.08.16. 19:00 FK Gabala - NK Maribor 3:1
18.08.16. 19:30 Basaksehir FK - FC Shakhtar Donetsk 1:2
18.08.16. 19:45 NK Maribor - Qarabag FK - : -
18.08.16. 20:00 FK Vojvodina - AZ Alkmaar 0:3
18.08.16. 20:00 NK Lokomotiva Zagreb - KRC Genk 2:2
18.08.16. 20:00 Fenerbahce - Grasshopper Club Zurich 3:0
18.08.16. 20:00 Panathinaikos Athens - Brondby IF 3:0
18.08.16. 20:15 AFC Astra Giurgiu - West Ham United 1:1
18.08.16. 20:30 KAA Gent - Shkendija 79 Tetovo 2:1
18.08.16. 20:45 US Sassuolo - FK Red Star Belgrade 3:0
18.08.16. 21:00 FC Arouca - Olympiacos FC 0:1
18.08.16. 21:05 AS Trencin - SK Rapid Vienna 0:4
18.08.16. 21:05 Brondby IF - Panathinaikos Athens - : -
18.08.16. 21:05 NK Maribor - FK Gabala - : -
25.08.16. 18:30 Qarabag FK - IFK Gothenburg 3:0
25.08.16. 19:00 FC Slovan Liberec - AEK Larnaca FC 3:0
25.08.16. 19:00 Rosenborg BK - FK Austria Vienna 1:2
25.08.16. 19:00 Grasshopper Club Zurich - Fenerbahce 0:2
25.08.16. 19:00 Brondby IF - Panathinaikos Athens 1:1
25.08.16. 19:30 Partizani Tirana - FC Krasnodar 0:0
25.08.16. 20:00 FC BATE Borisov - FC Astana 2:2
25.08.16. 20:00 PAOK FC - FC Dinamo Tbilisi 2:0
25.08.16. 20:00 Osmanlispor FK - FC Midtjylland 2:0
25.08.16. 20:00 KRC Genk - NK Lokomotiva Zagreb 2:0
25.08.16. 20:00 AZ Alkmaar - FK Vojvodina 0:0
25.08.16. 20:00 Shkendija 79 Tetovo - KAA Gent 0:4
25.08.16. 20:00 RSC Anderlecht - SK Slavia Prague 3:0
25.08.16. 20:00 Sparta Prague - SonderjyskE 3:2
25.08.16. 20:15 NK Maribor - FK Gabala 1:0
25.08.16. 20:30 FK Red Star Belgrade - US Sassuolo 1:1
25.08.16. 20:30 HNK Hajduk Split - Maccabi Tel Aviv 5:5 (AP)
25.08.16. 20:45 Olympiacos FC - FC Arouca 2:1 (OT)
25.08.16. 20:45 AS Saint Etienne - Beitar Jerusalem 0:0
25.08.16. 20:45 West Ham United - AFC Astra Giurgiu 0:1
25.08.16. 21:00 FC Shakhtar Donetsk - Basaksehir FK 2:0
25.08.16. 21:05 SK Rapid Vienna - AS Trencin 0:2