Pronađi ligu:

Sportski kalendar

Opseg:
EVROPSKA LIGA
Grafikon

FINALE

DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
09.05.12. 20:45
-
3:0

POLUFINALE

UKUPNO D1
-
5:2
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
26.04.12. 21:05
-
0:1
19.04.12. 21:05
-
4:2
UKUPNO D2
-
3:4
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
26.04.12. 21:05
-
3:1
19.04.12. 21:05
-
2:1

ČETVRTINA FINALA

UKUPNO C1
-
5:2
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
05.04.12. 21:05
-
4:0
29.03.12. 21:05
-
2:1
UKUPNO C2
-
4:6
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
05.04.12. 21:05
-
2:2
29.03.12. 21:05
-
2:4
UKUPNO C3
-
3:2
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
05.04.12. 21:05
-
1:1
29.03.12. 21:05
-
2:1
UKUPNO C4
-
4:2
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
05.04.12. 21:05
-
1:2
29.03.12. 21:05
-
2:1

OSMINA FINALA

UKUPNO B1
-
2:2
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
15.03.12. 21:05
-
1:2
08.03.12. 19:00
-
0:1
UKUPNO B2
-
3:3
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
15.03.12. 21:05
-
3:2
08.03.12. 19:00
-
1:0
UKUPNO B3
-
2:4
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
15.03.12. 21:15
-
4:1
08.03.12. 19:00
-
1:0
UKUPNO B4
-
2:6
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
15.03.12. 19:00
-
4:0
08.03.12. 21:05
-
2:2
UKUPNO B5
-
5:3
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
15.03.12. 19:00
-
1:1
08.03.12. 21:05
-
4:2
UKUPNO B6
-
3:2
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
15.03.12. 19:00
-
2:1
08.03.12. 21:05
-
2:0
UKUPNO B7
-
6:1
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
15.03.12. 21:05
-
0:3
08.03.12. 19:00
-
3:1
UKUPNO B8
-
3:5
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
15.03.12. 19:00
-
2:1
08.03.12. 21:05
-
2:3

ŠESNAESTINA FINALA

UKUPNO A1
-
0:2
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
23.02.12. 21:05
-
1:0
14.02.12. 12:00
-
0:1
UKUPNO A10
-
0:2
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
23.02.12. 19:00
-
1:0
16.02.12. 21:05
-
0:1
UKUPNO A11
-
1:1
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
23.02.12. 19:00
-
0:0
16.02.12. 21:05
-
1:1
UKUPNO A12
-
3:0
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
23.02.12. 19:00
-
0:3
16.02.12. 21:05
-
0:0
UKUPNO A13
-
2:6
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
23.02.12. 19:00
-
4:1
16.02.12. 21:05
-
1:2
UKUPNO A14
-
3:1
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
23.02.12. 19:00
-
0:1
16.02.12. 21:05
-
2:1
UKUPNO A15
-
1:6
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
22.02.12. 18:00
-
4:0
16.02.12. 21:05
-
1:2
UKUPNO A16
-
0:2
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
23.02.12. 19:00
-
1:0
16.02.12. 21:05
-
0:1
UKUPNO A2
-
1:2
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
23.02.12. 21:05
-
0:1
14.02.12. 18:30
-
0:2
UKUPNO A3
-
2:2
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
23.02.12. 19:00
-
1:0
16.02.12. 18:00
-
2:1
UKUPNO A4
-
1:8
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
23.02.12. 21:05
-
4:1
16.02.12. 19:00
-
0:4
UKUPNO A5
-
2:3
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
23.02.12. 21:05
-
1:2
16.02.12. 19:00
-
0:2
UKUPNO A6
-
2:4
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
23.02.12. 21:05
-
3:1 OT
16.02.12. 19:00
-
1:1
UKUPNO A7
-
2:0
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
23.02.12. 21:05
-
0:1
16.02.12. 19:00
-
1:0
UKUPNO A8
-
1:4
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
23.02.12. 21:05
-
1:0
16.02.12. 19:00
-
1:3
UKUPNO A9
-
2:3
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
23.02.12. 21:05
-
1:0
16.02.12. 19:00
-
2:2

GRUPA A

#   TIM U P N I +   - RAZ BOD FORMA H2H
1.
PAOK
6 3 3 0 10 : 6 4 12
2.
Rubin Kazan
6 3 2 1 11 : 5 6 11
3.
Tottenham
6 3 1 2 9 : 4 5 10
4. Shamrock R.
6 0 0 6 4 : 19 -15 0

GRUPA B

#   TIM U P N I +   - RAZ BOD FORMA H2H
1.
Standard Liège
6 4 2 0 9 : 1 8 14
2.
Hannover 96
6 3 2 1 9 : 7 2 11
3.
København
6 1 2 3 5 : 9 -4 5
4.
Vorskla Poltava
6 0 2 4 4 : 10 -6 2

GRUPA C

#   TIM U P N I +   - RAZ BOD FORMA H2H
1.
PSV Eindhoven
6 5 1 0 13 : 5 8 16
2.
Legia Warszawa
6 3 0 3 7 : 9 -2 9
3.
Hapoel Tel-Aviv
6 2 1 3 10 : 9 1 7
4. Rapid B.
6 1 0 5 5 : 12 -7 3

GRUPA D

#   TIM U P N I +   - RAZ BOD FORMA H2H
1.
Sporting CP
6 4 0 2 8 : 4 4 12
2.
Lazio
6 2 3 1 7 : 5 2 9
3. Vaslui
6 1 3 2 5 : 8 -3 6
4.
Zurich
6 1 2 3 5 : 8 -3 5

GRUPA E

#   TIM U P N I +   - RAZ BOD FORMA H2H
1.
Beşiktaş
6 4 0 2 13 : 7 6 12
2.
Stoke City
6 3 2 1 10 : 7 3 11
3.
Dynamo Kyiv
6 1 4 1 7 : 7 0 7
4.
M. Tel-Aviv
6 0 2 4 8 : 17 -9 2

GRUPA F

#   TIM U P N I +   - RAZ BOD FORMA H2H
1.
Athletic B.
6 4 1 1 11 : 8 3 13
2.
Salzburg
6 3 1 2 11 : 8 3 10
3.
Paris SG
6 3 1 2 8 : 7 1 10
4. Slovan
6 0 1 5 4 : 11 -7 1

GRUPA G

#   TIM U P N I +   - RAZ BOD FORMA H2H
1.
Metalist K.
6 4 2 0 15 : 6 9 14
2.
AZ Alkmaar
6 1 5 0 10 : 7 3 8
3.
Austria
6 2 2 2 10 : 11 -1 8
4. Malmö
6 0 1 5 4 : 15 -11 1

GRUPA H

#   TIM U P N I +   - RAZ BOD FORMA H2H
1.
Braga
6 3 2 1 12 : 6 6 11
2.
Club Brugge
6 3 2 1 12 : 9 3 11
3.
Birmingham
6 3 1 2 8 : 8 0 10
4.
Maribor
6 0 1 5 6 : 15 -9 1

GRUPA I

#   TIM U P N I +   - RAZ BOD FORMA H2H
1.
Atlético M.
6 4 1 1 11 : 4 7 13
2.
Udinese
6 2 3 1 6 : 7 -1 9
3.
Celtic
6 1 3 2 6 : 7 -1 6
4.
Rennes
6 0 3 3 5 : 10 -5 3

GRUPA J

#   TIM U P N I +   - RAZ BOD FORMA H2H
1.
Schalke 04
6 4 2 0 13 : 2 11 14
2.
Steaua
6 2 2 2 9 : 11 -2 8
3.
M. Haifa
6 2 0 4 10 : 12 -2 6
4. AEK Larnaca
6 1 2 3 4 : 11 -7 5

GRUPA K

#   TIM U P N I +   - RAZ BOD FORMA H2H
1.
Twente
6 4 1 1 14 : 5 9 13
2.
Wisla Kraków
6 3 0 3 8 : 13 -5 9
3.
Fulham
6 2 2 2 9 : 6 3 8
4.
Odense
6 1 1 4 7 : 14 -7 4

GRUPA L

#   TIM U P N I +   - RAZ BOD FORMA H2H
1.
Anderlecht
6 6 0 0 18 : 5 13 18
2.
Lokomotiv M.
6 4 0 2 14 : 11 3 12
3.
AEK
6 1 0 5 8 : 15 -7 3
4.
Sturm Graz
6 1 0 5 5 : 14 -9 3
Legenda: U - broj odigranih utakmica, P - pobjede, N - neriješeno, I - Izgubljene, + - broj postignutih pogodaka, - - broj primljenih pogodaka.
<<< Tabela nakon 6. kola
Posljednji update: 15.12.2011. 01:07

DA LI STE ZNALI DA...

Možete kliknuti na ime kluba!

Klikom na ime bilo kojeg kluba možete vidjeti kompletan raspored utakmica tog kluba za aktuelnu sezonu.