Pronađi ligu:

Sportski kalendar

Opseg:
EVROPSKA LIGA
Grafikon

POLUFINALE

UKUPNO SF1
-
1:2
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
11.05.17. 21:05
-
1:1
04.05.17. 21:05
-
0:1
UKUPNO SF2
-
5:4
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
11.05.17. 21:05
-
3:1
03.05.17. 18:45
-
4:1

ČETVRTFINALE

UKUPNO C1
-
2:3
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
20.04.17. 21:00
-
2:1 OT
13.04.17. 21:00
-
1:1
UKUPNO C2
-
4:3
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
20.04.17. 21:00
-
1:1
13.04.17. 21:00
-
3:2
UKUPNO C3
-
4:3
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
20.04.17. 21:00
-
3:2 OT
13.04.17. 21:00
-
2:0
UKUPNO C4
-
3:3
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
20.04.17. 21:00
-
2:1 OT
13.04.17. 21:00
-
2:1

OSMINA FINALA

UKUPNO B1 APOEL -
0:2
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
16.03.17. 20:45
- APOEL 1:0
09.03.17. 20:45 APOEL -
0:1
UKUPNO B2
-
1:2
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
16.03.17. 21:05
-
1:0
09.03.17. 21:05
-
1:1
UKUPNO B3
-
2:3
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
16.03.17. 21:00
-
2:0
09.03.17. 21:00
-
2:1
UKUPNO B4
-
1:4
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
16.03.17. 21:00
-
2:1
09.03.17. 21:00
-
0:2
UKUPNO B5
-
2:5
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
16.03.17. 21:00
-
4:1
09.03.17. 21:00
-
1:1
UKUPNO B6
-
6:3
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
16.03.17. 21:00
-
1:1
09.03.17. 21:00
-
5:2
UKUPNO B7
-
3:3
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
16.03.17. 21:00
-
2:2
09.03.17. 21:00
-
1:1
UKUPNO B8
-
4:5
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
16.03.17. 21:00
-
2:1
09.03.17. 21:00
-
4:2

ŠESNAESTINA FINALA

UKUPNO A1
-
2:1
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
22.02.17. 18:00
-
1:1
16.02.17. 17:00
-
1:0
UKUPNO A10
-
4:0
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
22.02.17. 18:00
-
0:1
16.02.17. 21:05
-
3:0
UKUPNO A11
- APOEL 4:3
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
23.02.17. 19:00 APOEL -
2:0
16.02.17. 21:05
- APOEL 3:2
UKUPNO A12
-
0:1
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
23.02.17. 19:00
-
1:0
16.02.17. 21:05
-
0:0
UKUPNO A13
-
3:3
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
23.02.17. 19:00
-
3:1
16.02.17. 21:05
-
2:0
UKUPNO A14
-
1:4
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
23.02.17. 19:00
-
0:1
16.02.17. 21:05
-
0:4
UKUPNO A15
-
2:5
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
23.02.17. 19:00
-
2:1
16.02.17. 21:05
-
1:3
UKUPNO A16
-
1:4
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
23.02.17. 19:00
-
1:1
16.02.17. 21:05
-
0:3
UKUPNO A2
-
3:0
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
23.02.17. 17:00
-
0:3
16.02.17. 19:00
-
0:0
UKUPNO A3
-
2:3
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
23.02.17. 21:05
-
1:0
16.02.17. 19:00
-
2:2
UKUPNO A4 Ludogorets -
1:2
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
23.02.17. 21:05
- Ludogorets 0:0
16.02.17. 19:00 Ludogorets -
1:2
UKUPNO A5
-
2:1
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
23.02.17. 21:05
-
0:2
16.02.17. 19:00
-
0:1 OT
UKUPNO A6
-
3:2
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
23.02.17. 21:05
-
2:2
16.02.17. 19:00
-
1:0
UKUPNO A7
-
5:1
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
23.02.17. 21:05
-
1:1
16.02.17. 19:00
-
4:0
UKUPNO A8
-
3:4
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
26.02.17. 19:00
-
0:1
23.02.17. 21:05
-
2:4
UKUPNO A9
-
2:11
DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
23.02.17. 21:05
-
7:1
16.02.17. 19:00
-
1:4

FINALE

DATUM SAT DOMAĆIN   GOST REZ.
24.05.17. 20:45
-
0:2

GRUPA A

#   TIM U P N I +   - RAZ BOD FORMA H2H
1.
Fenerbahçe
6 4 1 1 8 : 6 2 13
2.
Manchester United
6 4 0 2 12 : 4 8 12
3.
Feyenoord
6 2 1 3 3 : 7 -4 7
4.
Zarya
6 0 2 4 2 : 8 -6 2

GRUPA B

#   TIM U P N I +   - RAZ BOD FORMA H2H
1.
Apoel
6 4 0 2 8 : 6 2 12
2.
Olympiakos
6 2 2 2 7 : 6 1 8
3.
BSC Young Boys
6 2 2 2 7 : 4 3 8
4.
Astana
6 1 2 3 5 : 11 -6 5

GRUPA C

#   TIM U P N I +   - RAZ BOD FORMA H2H
1.
Saint-Etienne
6 3 3 0 8 : 5 3 12
2.
RSC Anderlecht
6 3 2 1 16 : 8 8 11
3.
Mainz 05
6 2 3 1 8 : 10 -2 9
4.
Qabala
6 0 0 6 5 : 14 -9 0

GRUPA D

#   TIM U P N I +   - RAZ BOD FORMA H2H
1.
Zenit St. Petersburg
6 5 0 1 17 : 8 9 15
2.
AZ Alkmaar
6 2 2 2 6 : 10 -4 8
3.
Maccabi Tel Aviv
6 2 1 3 7 : 9 -2 7
4.
Dundalk
6 1 1 4 5 : 8 -3 4

GRUPA E

#   TIM U P N I +   - RAZ BOD FORMA H2H
1.
Roma
6 3 3 0 16 : 7 9 12
2.
Astra
6 2 2 2 7 : 10 -3 8
3.
Viktoria Plzeň
6 1 3 2 7 : 10 -3 6
4.
Austria Wien
6 1 2 3 11 : 14 -3 5

GRUPA F

#   TIM U P N I +   - RAZ BOD FORMA H2H
1.
Genk
6 4 0 2 13 : 9 4 12
2.
Athletic Bilbao
6 3 1 2 10 : 11 -1 10
3.
SK Rapid Wien
6 1 3 2 7 : 8 -1 6
4.
Sassuolo
6 1 2 3 9 : 11 -2 5

GRUPA G

#   TIM U P N I +   - RAZ BOD FORMA H2H
1.
Ajax
6 4 2 0 11 : 6 5 14
2.
Celta de Vigo
6 2 3 1 10 : 7 3 9
3.
Standard Liège
6 1 4 1 8 : 6 2 7
4.
Panathinaikos
6 0 1 5 3 : 13 -10 1

GRUPA H

#   TIM U P N I +   - RAZ BOD FORMA H2H
1.
Shakhtar Donetsk
6 6 0 0 21 : 5 16 18
2.
Gent
6 2 2 2 9 : 13 -4 8
3.
Sporting Braga
6 1 3 2 9 : 11 -2 6
4. Konyaspor
6 0 1 5 2 : 12 -10 1

GRUPA I

#   TIM U P N I +   - RAZ BOD FORMA H2H
1.
Schalke 04
6 5 0 1 9 : 3 6 15
2.
Krasnodar
6 2 1 3 8 : 8 0 7
3.
Salzburg
6 2 1 3 6 : 6 0 7
4.
Nice
6 2 0 4 5 : 11 -6 6

GRUPA J

#   TIM U P N I +   - RAZ BOD FORMA H2H
1.
Fiorentina
6 4 1 1 15 : 6 9 13
2.
PAOK
6 3 1 2 7 : 6 1 10
3. Qarabag
6 2 1 3 7 : 12 -5 7
4.
Slovan Liberec
6 1 1 4 7 : 12 -5 4

GRUPA K

#   TIM U P N I +   - RAZ BOD FORMA H2H
1.
Sparta Praha
6 4 0 2 8 : 6 2 12
2.
Beer Sheva
6 2 2 2 6 : 6 0 8
3.
Southampton
6 2 2 2 6 : 4 2 8
4.
Inter
6 2 0 4 7 : 11 -4 6

GRUPA L

#   TIM U P N I +   - RAZ BOD FORMA H2H
1.
Osmanlispor
6 3 1 2 10 : 7 3 10
2.
Villarreal
6 2 3 1 9 : 8 1 9
3.
Zurich
6 1 3 2 5 : 7 -2 6
4.
Steaua Bucureşti
6 1 3 2 5 : 7 -2 6
Legenda: U - broj odigranih utakmica, P - pobjede, N - neriješeno, I - Izgubljene, + - broj postignutih pogodaka, - - broj primljenih pogodaka.
<<< Tabela nakon 6. kola
Posljednji update: 29.12.2016. 12:20

DA LI STE ZNALI DA...

Imamo grafičke prikaze kretanja na tabeli za sve klubove

Klikom na dugme "Grafikon" iznad tabele možete pogledati grafički prikaz
kretanja klubova na tabeli tokom aktuelne ili neke od ranijih sezona.