Goffin vratio Belgiju u igru

Prva pobjeda nad Hrvatom

Ni poslije četiri duela nije riješeno pitanje pobjednika između Belgije i Hrvatske u Davis Cupu.

Hrvati su u subotu stigli nadomak plasmana u drugo kolo, ali je danas David Goffin u prvom meču singla savladao Marina Čilića sa 3:1 u setovima, te tako donio izjednačenje svojoj reprezentaciji (2:2).

Belgijanac je poveo sa 2:0, osvojviši prva dva seta identičnim rezultatom 6:4, da bi se Čilić vratio u igru nakon odlično odigrane treće dionice (6:3).

Četvrti set donio je izjednačenu borbu tenisera, međutim, Goffin uspijeva da prelomi 12. gem u svoju korist novim brejkom (7:5), a samim tim i meč.