Kučova nije uspjela da iznenadi Keys

WTA Montreal

Madison Keys i Simona Halep igrat će u ovogodišnjem finalu WTA turnira iz Masters serije u Montrealu.

Slovakinja Krisitna Kučova napravila je veliku stvar i kao 121. igračica svijeta došla do same završnice.

Kučova je ostvarila rezultat karijere i osvojit će 121.000 dolara, pa svakako da ne može biti previše razočarana unatoč porazu.

Ipak, Keys kao 12. igračica svijeta bila je daleko bolja i s lakoćom je stigla do pobjede. Slavila je sa 6:2, 6:1 i u finalu će igrati protiv Simone Halep.

Dodajmo još da je Keys plasmanom u finale došla u Top 10 ponovo, a ostvarit če lični rekord ako osvoji Montreal i smjestit će se na sedmo mjesto WTA ljestvice.