Murray bez problema protiv Chardyja

Poznat još jedan četvrtfinalista

Andy Murray je za svega jedan sat i 18 minuta došao do pobjede nad Jeremyjem Chardyjem rezultatom 2:0.

Britanski teniser je u prvom setu naprosto pregazio Francuza i slavio sa 6:0, da bi u drugom setu Chardy pružio mnogo bolji otpor i spasio se bruke.

Francuski teniser je čak bio blizu izjednačenja na 1:1 u setovima, kada je u sedmom gemu napravio brejk i poveo sa 4:3, ali je Murray do kraja ubacio u brzinu više i s tri uzastopna osvojena gema završio meč na najbolji mogući način.

Andy Murray će se u četvrtfinalu Mastersa u Rimu sastati sa pobjednikom duela koji u ovim trenucima igraju Berdych i Goffin.