Sprema li Džumhur osvetu u osmini finala?

Protiv Raonića u osmini finala

Miloš Raonić igrat će protiv Damira Džumhura u osmini finala Mastersa u Monte Carlu.

Kanađanin je danas u tri seta bio bolji od Pabla Cuevasa, kojeg je savladao sa 7:5, 2:6, 7:6.

Raonić je prvi set dobio tako što je napravio dva brejka, ali je Urugvajac u drugom setu poveo sa 4:0 i lako je priveo set kraju za izjednačenje.

U odlučujućem setu je Raonić prvi stigao do brejka, poveo 3:2, no Cuevas uzvraća već u petom gemu. Do kraja bez promjena, pa se igrao taj-brejk.

Poveo je Cuevas 2:0, a onda pet vezanih poena Raonića, koji na kraju izlazi kao pobjednik i još jednom će odmjeriti snage s naši teniserom.

Podsjećamo da je Raonić u osmini finala Miamija pobijedio našeg Džumhura, pa se sada nadamo osveti.