Kostarika: Zbog dojave o bombi prekinuta utakmica

Nastaviće se danas

Susret 7. kola kostarikanskog prvenstva između Saprisse i Grecije prekinut je zbog dojave o bombi.

Igrao se 81. minut kada je stigla poruka o postavljenoj bombi u San Joseu na stadionu Ricardo Saprissa, pa je meč prekinut kod rezultata 6:1 za domaći tim.

Utakmici je prisustvovalo 13.000 navijača, a inspekcija je detaljnim izvještajem otkrila da je dojava bila lažna.

Duel je za svaki slučaj pomjerena za večeras, kada će biti odigrano preostalih devet minuta.

Nakon sedam kola Saprissa je drugoplasirana sa četiri pobjede i dva poraza, dok je Grecia šesta sa tri pobjede, remijem i dva poraza.