Gvatemala: Liga Nacional, Clausura
20:00 Završeno Deportivo Malacateco 1 : 0 Deportivo Carcha Detalji
23:00 Nije počelo Deportivo Guastatoya - CD Petapa Detalji
23:30 Nije počelo Antigua - CD Suchitepequez Detalji
23:30 Nije počelo Coban Imperial - CD Marquense Detalji
Italija: Coppa Italia Lega Pro, nokaut faza
20:30 Završeno Matera FC 1 : 0 Venezia Detalji
Kolumbija: Primera B, Apertura
22:00 Poluvrijeme Atletico FC 1 : 0 Bogota Uživo
Litva: A Lyga
17:00 Završeno Trakai FK 0 : 1 VMFD Zalgiris Detalji
Mađarska: Magyar Kupa
16:00 Završeno Budafoki MTE-Ujbuda FC 1 : 2 Soproni VSE Detalji
19:00 Završeno Ferencvarosi 2 : 1 Diosgyori Detalji
20:00 Završeno Ujpest 1 : 2 Vasas Detalji
Međunarodni: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo, CONMEBOL
00:00 Završeno Čile 3 : 1 Venecuela Detalji
02:45 Završeno Brazil 3 : 0 Paragvaj Detalji
04:15 Završeno Peru 2 : 1 Urugvaj Detalji
Međunarodni: Kvalifikacije za SP, CONCACAF, 5. runda
01:00 Završeno Trinidad i Tobago 0 : 1 Meksiko Detalji
04:05 Završeno Panama 1 : 1 Sjedinjene Američke Države Detalji
Međunarodni: Kvalifikacije za SP, OFC 3. runda, Gr. B
07:00 Završeno Tahiti 1 : 2 Papua Nova Gvineja Detalji
Međunarodno klubovi: UEFA Liga prvaka (Ž), nokaut faza
19:00 Završeno Barcelona 2 : 0 Rosengard Detalji
20:00 Završeno Paris Saint-Germain 4 : 0 Bayern München Detalji
20:45 Završeno Olympique Lyon 0 : 1 VfL Wolfsburg Detalji
Međunarodno klubovi: Klupske prijateljske utakmice
10:30 Završeno Madura United 2 : 0 PSMP Mojokerto Detalji
13:00 Nije počelo FC Port - Samut Songkhram FC Detalji
13:30 Završeno PPSM Sakti Magelang 4 : 2 Persipur Purwodadi FC Detalji
Međunarodno mladi: U20 Viareggio kup, finalna runda
16:00 N.P. Sassuolo 6 : 4 Empoli Detalji
Njemačka amateri: Regionalna liga Jugozapad
19:00 Završeno Kaiserslautern II 0 : 0 Offenbacher Kickers Detalji
Njemačka amateri: Regionalna liga Sjeveroistok
17:30 Završeno FC Viktoria Berlin 0 : 0 Energie Cottbus Detalji
19:00 Završeno BFC Dynamo 0 : 3 Hertha BSC Berlin II Detalji
19:00 Završeno VfB Auerbach 2 : 1 TSG Neustrelitz Detalji
19:00 Završeno Wacker Nordhausen 3 : 2 SV Babelsberg 03 Detalji
Njemačka amateri: Regionalna liga - Sjever
17:45 Završeno Hansa Luneburg 0 : 1 ETSV Weiche Flensburg Detalji
17:45 Završeno VfV Hildesheim 1 : 2 SV Drochtersen/Assel Detalji
Norveška: Superkup
19:00 Završeno Brann 0 : 2 Rosenborg BK Detalji
Paragvaj: Primera Division, Apertura
23:00 Nije počelo Sportivo Luqueno - Nacional Detalji
Peru: Primera Division, Verano, Grupa A
22:30 Nije počelo Universidad San Martin - FBC Melgar Detalji
Rumunija: Kup Rumunije
17:30 Završeno Mioveni 1 : 2 CS Voluntari Detalji
20:30 ' Universitatea Craiova 0 : 0 Dinamo Bukurešt Uživo
Slovenija: PrvaLiga
17:00 Završeno Rudar Velenje 1 : 2 Celje Detalji
18:00 Završeno Domžale 2 : 1 Aluminij Detalji
19:30 Završeno Maribor 1 : 0 Radomlje Detalji
20:15 Završeno Olimpija 1 : 2 Gorica Detalji
Tunis: Ligue 1, Relegation Round
15:30 Završeno Club S Hammam-Lif 1 : 0 Stade Gabesien Detalji
15:30 Završeno Avenir Sportif Gabesien 1 : 0 Sportive Zarzis Detalji
15:30 Završeno JS Kairouanaise 2 : 0 Avenir S Marsa Detalji
15:30 Završeno US Tataouine 1 : 1 Club A Bizertin Detalji
Turska amateri: 3. liga, grupa 2
14:00 Završeno Manisa Buyuksehir Belediyespor 3 : 2 Duzcespor Detalji
14:00 Završeno Oyak Renaultspor 2 : 0 Batman Petrolspor Detalji
14:00 Završeno Halide Edip Adivarspor 1 : 1 Dersimspor Detalji
14:00 Završeno Dardanelspor AS 3 : 2 Turk Metal Kirikkale Detalji
14:00 Završeno Derince Belediyespor 0 : 1 Kirikhanspor Detalji
14:00 Završeno Catalcaspor 2 : 0 Silivrispor Detalji
14:00 Završeno Yomraspor 2 : 1 Tekirova Detalji
14:00 Završeno Tire 1922 Spor 0 : 3 Bodrum Belediyesi Bodrumspor Detalji
14:00 Završeno Erbaaspor 2 : 0 Pazarspor Detalji
Turska amateri: 3. liga, grupa 3
12:30 Završeno Elaziz Belediyespor 1 : 1 Ankara Adliyespor Detalji
14:00 Završeno Bayrampasa 4 : 0 Sultanbeyli Belediyespor Detalji
14:00 Završeno Orduspor 2 : 3 Darica G Birligi Detalji
14:00 Završeno Orhangazispor 1 : 0 Denizli Bld Spor Detalji
14:00 Završeno Yeni Diyarbakirspor 0 : 1 Sakaryaspor Detalji
14:00 Završeno Tarsus Idman Yurdu 5 : 0 Payas Belediye 1975 Detalji
14:00 Završeno Maltepespor 2 : 0 Bergama Belediyespor Detalji
14:00 Završeno Muglaspor 1 : 3 Duzyurtspor Detalji
14:00 Završeno 12 Bingol Spor 0 : 0 Afjet Afyonspor Detalji
Urugvaj: Primera Division, Apertura
21:00 ' Nacional de Football 0 : 0 River Plate Uživo
Škotska: Championship
20:45 Završeno Hibernian 0 : 0 Greenock Morton Detalji