Belgija: First Division A
20:30 Nije počelo Genk - KV Kortrijk Detalji
20:30 Nije počelo KV Oostende - Royal Charleroi Detalji
20:30 Nije počelo Zulte Waregem - Royal Mouscron Detalji
Engleska: Football League Trophy
20:30 Nije počelo Swansea City Reserve - Coventry City Detalji
20:45 Nije počelo Luton Town - Yeovil Town Detalji
20:45 Nije počelo Mansfield Town - Wycombe Wanderers Detalji
20:45 Nije počelo Oxford United - Bradford City Detalji
Engleska: Championship
20:45 Nije počelo Brighton & Hove Albion FC - Cardiff Detalji
21:00 Nije počelo Reading FC - Fulham FC Detalji
Engleska: League One
20:45 Nije počelo Oldham Athletic - Peterborough United Detalji
20:45 Nije počelo Sheffield Utd - Fleetwood Town Detalji
20:45 Odloženo Gillingham FC - AFC Wimbledon Detalji
Engleska: Conference Premier
20:45 Nije počelo Barrow - Lincoln Detalji
20:45 Nije počelo Eastleigh - Macclesfield Town Detalji
Francuska: Liga kup
21:00 Nije počelo FC Girondins Bordeaux - Paris St Germain Detalji
Grčka: Grčki kup, nokaut faza
12:00 Nije počelo OFI Krit - A.O Ksanti Detalji
12:00 Nije počelo PAS Janjina - Platanias Detalji
12:00 Nije počelo AEK Atena - Levadiakos Detalji
12:00 Nije počelo Olympiacos - Aris Detalji
12:00 Nije počelo Atromitos - Lamia 1964 Detalji
16:15 Nije počelo A.O Ksanti - OFI Krit Detalji
Holandija: KNVB beker
20:45 Nije počelo Volendam - Sparta Detalji
Indija: I-League
14:35 Nije počelo DSK Shivajians - Mohun Bagan Detalji
Italija: Coppa Italia
20:45 Nije počelo Napoli - Fiorentina Detalji
Izrael: State kup
18:00 Nije počelo Hapoel Haifa - Hapoel Rishon Letzion Detalji
18:00 Nije počelo Hapoel Tel Aviv - Maccabi Petah Tikva Detalji
19:55 Nije počelo Hapoel Beer Sheva - Kiryat Shmone Detalji
Međunarodni: Međunarodne prijateljske (Ž)
10:30 ' Crna Gora 3 : 3 Hrvatska Uživo
15:00 Nije počelo Rusija - Nizozemska Detalji
18:00 Nije počelo Švedska - Engleska Detalji
Međunarodni: Afrički Kup Nacija, Grupa C
20:00 Nije počelo Maroko - Obala Bjelokosti Detalji
20:00 Nije počelo Togo - DR Kongo Detalji
Međunarodno klubovi: Copa Libertadores, kvalifikacije
01:15 Završeno CC Deportivo Municipal 0 : 1 Independiente Del Valle Detalji
Međunarodno klubovi: Torneos de Verano
02:10 Završeno Independiente 0 : 3 Racing Club Detalji
Međunarodno klubovi: Klupske prijateljske utakmice
10:00 Završeno PFC Chernomorets Pomorie 0 : 1 Neftochimik 1962 Burgas Detalji
10:00 Završeno Suphanburi 2 : 4 Kashima Antlers Detalji
11:00 ' MTK Budimpešta 0 : 2 Budaorsi Uživo
12:30 Nije počelo Fastav Zlin - Vion Zlate Moravce Detalji
13:00 Nije počelo Sparta Prag - MFK Ružomberok Detalji
13:00 Nije počelo Bangkok United - Yokohama F Marinos Detalji
13:00 Nije počelo Šport Podbrezova - Fotbal Frydek Mistek Detalji
13:00 Nije počelo Velež Mostar - Vitez Detalji
14:00 Nije počelo Beroe - Lech Poznanj Detalji
14:00 Nije počelo Maribor - Kapfenberger SV Detalji
14:30 Nije počelo FK Sutjeska - FK Vojvodina Detalji
15:00 Nije počelo Luka Koper - Szombathelyi Haladas Detalji
16:00 Nije počelo Grasshoppers - Altach Detalji
16:00 Nije počelo Dinamo Bukurešt - Zurich Detalji
19:00 Nije počelo Parndorf - Royal Sped Klingenbach Detalji
20:45 Nije počelo Saint Patrick's Athletic FC - Bluebell United Detalji
Međunarodno mladi: U20 CONMEBOL prvenstvo, grupa A
23:00 Nije počelo Paragvaj - Čile Detalji
Međunarodno mladi: U20 CONMEBOL prvenstvo, grupa B
01:15 Završeno Argentina 5 : 1 Bolivija Detalji
Turska: Türkiye Kupasi, grupa B
12:00 Nije počelo Sancaktepe Belediye - Inegolspor Detalji
Turska: Türkiye Kupasi, Grupa E
10:00 Završeno Tuzlaspor 1 : 1 Elazigspor Detalji
16:30 Nije počelo Galatasaraj - Erzincan Refahiyespor Detalji
Turska: Türkiye Kupasi, Grupa G
17:00 Nije počelo Akhisar BelediyeSpor - Aydinspor Detalji
Turska: Türkiye Kupasi, Grupa H
12:00 ' Kizilcabolukspor 0 : 0 Gumushane Doganspor Uživo
Škotska: Kup Škotske
20:45 Nije počelo Queens Park - Ayr United Detalji
Španija: Copa del Rey
19:15 Nije počelo Alaves - Alcorcon AD Detalji