Sjedinjene Američke Države: NHL
01:00 Nije počelo Philadelphia Flyers -
New York Islanders -
01:00 Nije počelo Carolina Hurricanes -
Colombus Blue Jackets -
01:30 Nije počelo Boston Bruins -
Dallas Stars -
01:30 Nije počelo Montreal Canadiens -
Florida Panthers -
01:30 Nije počelo Tampa Bay Lightning -
Detroit Red Wings -
02:00 Nije počelo Nashville Predators -
Toronto Maple Leafs -
02:00 Nije počelo Minnesota Wild -
Ottawa Senators -
02:00 Nije počelo Winnipeg Jets -
Anaheim Ducks -
03:00 Nije počelo Edmonton Oilers -
San Jose Sharks -
Austrija: EHL doigravanje
20:15 Nije počelo Vienna Capitals -
KAC Klagenfurt -
Njemačka: DEL doigravanje
19:30 Nije počelo Eisbaren Berlin -
Red Bull Munich -
19:30 Nije počelo Grizzlys Wolfsburg -
T. S. Ice Tigers -
Danska: Metal Ligaen, doigravanje
19:30 Nije počelo Frederikshavn White Hawks -
Esbjerg Energy -
19:30 Nije počelo Odense Bulldogs -
Gentofte Stars -
Finska: Mestis, viši rang/opstanak
17:30 Nije počelo Kajaanin Edustushokki -
Kettera -
17:30 Nije počelo JYP-Akatemia -
Iisalmen Peli-Karhut -
Finska: Mestis, doigravanje
17:30 Nije počelo K-Vantaa -
TuTo Hockey -
17:30 Nije počelo Espoo United -
Savonlinnan Pallokerho -
Finska: Liiga, doigravanje
17:30 Nije počelo Ilves Tampere -
Tappara -
17:30 Nije počelo HIFK Helsinki -
TPS Turku -
17:30 Nije počelo Hämeenlinna -
Jyväskylä -
Međunarodni: Svjetsko prvenstvo (Ž), grupa A
22:00 Nije počelo Finska -
Rusija -
Međunarodni: Svjetsko prvenstvo (Ž), grupa B
18:00 Nije počelo Češka -
Švicarska -
21:35 Nije počelo Švedska -
Njemačka -
Njemačka: DEL 2, plejaut
19:30 Nije počelo Star Bulls Rosenheim -
Crimmitschau -
Njemačka: DEL 2, doigravanje
19:30 Nije počelo Lowen Frankfurt -
Kassel Huskies -
20:00 Nije počelo SC Bietigheim Steelers -
Kaufbeuren -
Slovačka: Extraliga, Runda za opstanak/viši rang
17:00 Nije počelo L. Mikulaš -
07 Detva -
18:00 Otkazano Trenèín -
Skalica -
18:00 Nije počelo Trenèín -
HK Skalica -
Češka republika: Extraliga, runda za viši rang/opstanak
17:30 Nije počelo Dukla Jihlava -
Pardubice -
17:30 Nije počelo Motor Česke Budejovice -
Karlovy Vary -
Češka republika: Extraliga, doigravanje
17:20 Nije počelo Liberec -
Chomutov -
Švicarska: NLB doigravanje
20:00 Nije počelo Langenthal -
Rapperswil Jona Lakers -